1542
1480

چرا اخر تمام جمله هات یدونه/هست؟

هرروز صبح تو دوتا انتخاب داری✌:                ۱_بخوابی و رویاهاتو تو خواب ببینی🎆            ۲_از خواب بلند شی و اونارو بدست بیاری🏆              ♥️♥️                                                               من ی دختر گلگلی ام💐                               از اونایی که همه چیشون گل گلیه🌸              لباساشون👗وسایلاشون🧰ذهنشون🧠روحشون💫قلبشون....❤                               از اونایی که عاشق ساز های موسیقی اند🎻      از اونایی که وقتی دلشون گرفت💔وقتی هیجان زده بودن☺️وقتی خوشحال بودن😀میران سراغ کتاب و دیوان اشعار و ی فنجون قهوه کنارش📖☕از اونایی که حال دلشون خوب میشه با دیدن ی گل،با نوازش ی گل،با بوییدن ی گل🌼                                                    از اونایی که با مداد رنگی رویاهاشونو تو صفحه حقیقت به تصویر میکشن🎆                          من ی دختر گل گلی ام💐همونقدر حساس و ظریف،همونقدر شکننده🥀پس حواست باشه با ی گلگلی چجوری رفتار میکنی....💎                                

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546
1432

مجردی راحت خوابیدن رو تخت اتاقم که زیر متکا بابام برام یه موز مخفیانه گذاشته که سه تا داداشام نخورن .. تا لنگ ظهر خوابیدنو فوش مادر که عروس شی با بیل میان میندازنت در خونه 

سه سوت بلند بشی بعد بگه بیا چای ریختم سرد میشه نون رو هم رو گاز داغ کرده سوخته بوی خوب سوختگی و داغی نون با تخم مرغ تو کره هیییییی چقدر دلم میخواد ....

1563

Areeeeee منم میخوام بچگی رو پدر بزرگمو میخوام خونمونو میخوام که حیاط داشت تو حیاطش اردک و گربه داشتیم کوچمونو میخوام که با بچه ها بازی می کردیم دلم شهر بازی میخواد دلم میخواد ساعت دوازده ظهر از مدرسه برگردم ولی قورمه سبزی تو خونه پیچیده باشه و بشینم پای سفره و غذا با سالاد شیرازی بخورم و رنگین کمون ببینم بعدش بگیرم از خستگی بخوابم در حالیکه صدا بارون میاد هه.. دلم میخواد برگردم اون زمان که بچه بودم و قیافم طبیعی بود و مجبور نبودم آرایش کنم اون زمان تنها دغدغه ام درس خوندن بود یادش بخیر آدم خوبی بودم 

مجردی راحت خوابیدن رو تخت اتاقم که زیر متکا بابام برام یه موز مخفیانه گذاشته که سه تا داداشام نخورن ...

عخی/

منم بچگیامو میخام/

خعلی بده ی چیزیو بخای ک رسیدن بش غیر ممکنع/

idont think.ifeel
1578