2726
عنوان

قمیا و دانشجوهای قمی، توروخدااااا یه لحظه بیاین لطفا 🙏🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 34 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دانشگاه علمي كاربردي شما اول بايد فوق ديپلم بگيري بعد ليسانس و دانشگاه علمي كاربردي نداره روانشناسي ...

نه منظورم اینه که اگه دانشگاه علمی کاربردی ای تو قم سراغ داری، که روانشناسی داشته باشه، تو به من اسمشو بگو فقط، کار به فوق دیپلمش نداشته باش... 

تازه بدون کنکور هم میخام،،، وَ میخام که حتما تو قم باشه.. 

👻 وارد بحث با کاربرایی که به بلوغ فکری نرسیدن و از همون کامنت اولشون مشخصه دنبال جر و بحث و بچه بازی ان نمیشم، چون‌ هرچقدرم که با استدلال هزار تا جواب بهشون بدی، باز یه جواب چرت بچگانه پیدا میکنن، تحویلت میدن، آرامشم برام خیلی مهمتر از اینه که اینجور کاربرای نوجوون و کاربرای امثال شون فکر کنن من کم آوردم و جوابی نداشتم که بهشون بدم!!!! 😄😄😄😄✌🏻✌🏻                                          میشه برای اینکه یه دوست خوب پیدا کنم، دعا کنی مهربون؟؟       آخه خیلی تنهام، اذیت میشم خب تنهایی تو زندگی، با افسردگی و وسواس فکری ای دارم     
2728
استارتر الان نگا کردم رشته ها رو بعضی دانشگاها روانشناسی داره الان میفرستم برات دانشگاهاشو

خیلی لطف میکنی گلم،، ممنون،، فقط من میخام، حتما تو قم باشه.. 

👻 وارد بحث با کاربرایی که به بلوغ فکری نرسیدن و از همون کامنت اولشون مشخصه دنبال جر و بحث و بچه بازی ان نمیشم، چون‌ هرچقدرم که با استدلال هزار تا جواب بهشون بدی، باز یه جواب چرت بچگانه پیدا میکنن، تحویلت میدن، آرامشم برام خیلی مهمتر از اینه که اینجور کاربرای نوجوون و کاربرای امثال شون فکر کنن من کم آوردم و جوابی نداشتم که بهشون بدم!!!! 😄😄😄😄✌🏻✌🏻                                          میشه برای اینکه یه دوست خوب پیدا کنم، دعا کنی مهربون؟؟       آخه خیلی تنهام، اذیت میشم خب تنهایی تو زندگی، با افسردگی و وسواس فکری ای دارم     

دانشگاه دارالحدیث....روانشناسی داره ...چند روزم فقط وقت مونده فک کنم 

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃

دانشگاه قران وحدیث قم منظورمه ..من برا برادرم از کافی نت ثبت نام کردم مونده فقط بردن مدارکش ب دانشگاه که وقت گرفتم ازشون ...موفق باشی ...درضمن حضوری ومجازی دارن ...مدرکش هم خیلی معتبره

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃
روانشاسی شهاب دانش تو پردیسان غیر انتفاعی مشاوره دانشگاه طلوع مهر غیر انتفاعی روانشناسی دانشکده ال ...

مرسی عزیز دلم خیلی لطف کردی مشتی😍🌷

فقط کنجکاوم بدونم از کجا دراوردی اطلاعات روانشناسی های قم رو؟؟؟؟؟؟؟؟ 😃

من که مدتها و مدتها و مدتهای مدید بود که دنبالش بودم،، اما با تحقیقات يه تنه و مستمرم، فقط روانشناسی دانشگاه آزاد عایدم شده بود که اون مدرک پیش دانشگاهی میخاست،، 

با فقط 2 تای دیگه، دانشگاه روانشناسی عایدم شده بود،، دانشگاه دولتی و پیام نور که با کنکور بودن..... 

😔..... 

چون من میخام (بدون کنکور ) باشه و حتما هم تو قم باشه..

[QUOTE=108259265]مجازي غير انتقاعي یع

یعنی کلاساشو نمیخاد بری غیر حضوری میشه فقط باید یه تحقیق ببری و اون نمره میان ترمو بهت میدن

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
مرسی عزیز دلم خیلی لطف کردی مشتی😍🌷 فقط کنجکاوم بدونم از کجا دراوردی اطلاعات روانشناسی های قم رو؟؟ ...

خاهش میکنم عزیزم کاری نکردم وظیفه بود 😅😘

ببین تو بدون کنکور میخاستی باید شهریور  بر اساس سوابق تحصیلی انتخاب رشته میکردی من این رشته هارو از دفترچه ی رشته ها با سوابق تحصیلی پیدا کردم همین الانم خودت میتونی تو اینترنت بزنی بخونی رشته هاشو

در ضمن منم تابستون درگیر بودم ثبت نام کنم برا همین راحت تر تونستم رشته هارو پیداکنم

راستی ببینم تو مگه مدرک پیش دانشگاهی نداری؟ رشته ی دبیرستانت چیه؟ نظام قدیمی؟

دانشگاه دارالحدیث....روانشناسی داره ...چند روزم فقط وقت مونده فک کنم  

گلم، دانشگاه قرآن و حدیث کجاست؟؟ اسمش یه طوریه فک کنم دانشگاه مذهبی ایه،، آره؟؟؟ 

گلم، دانشگاه قرآن و حدیث کجاست؟؟ اسمش یه طوریه فک کنم دانشگاه مذهبی ایه،، آره؟؟؟ 

قم ...از کمربندی راه داره از شاه سید علی هم راه داره ...

اره روانشناسی مثبت(اسلامی)هستش

2706