1464
1411

سلام 

{{تو قم}} به جز دانشگاه دولتی قم و دانشگاه آزاد، 

{{{{دانشگاه دیگه ای واسه رشته روانشناسی نیست؟؟؟؟؟}}}} 

مثلا دانشگاه علمی کاربردی ای ، تو قم هست که رشته روانشناسی داشته باشه؟؟؟؟😞

🙏🏻🙏🏻🙏🏻اگه میدونید لطف کنید بگید 🌷

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

دانشجوی قمی هستم ولی نمیدونم عزیزم دانشگاه ازاد رشته روانشناسی داره ولی جای دیگه رو نمیدونم

هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💖
1484
دانشگاه علمي كاربردي براي كارداني اصلا روانشناسي نداره  و غيرانتفاعي مفيد هس

مفید روانشناسی نداره

هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💖
دانشگاه علمي كاربردي براي كارداني اصلا روانشناسي نداره  و غيرانتفاعي مفيد هس

کدوم دانشگاه علمی کاربردی تو قم روانشناسی داره؟؟؟ خب گلم؟؟؟ میتونم اگه دوره کاردانی نداشته باشه، یکسره وارد دوره لیسانس بشم... 

1485

استارتر الان نگا کردم رشته ها رو بعضی دانشگاها روانشناسی داره الان میفرستم برات دانشگاهاشو

کدوم دانشگاه علمی کاربردی تو قم روانشناسی داره؟؟؟ خب گلم؟؟؟ میتونم اگه دوره کاردانی نداشته باشه، یکس ...

دانشگاه علمي كاربردي شما اول بايد فوق ديپلم بگيري بعد ليسانس و دانشگاه علمي كاربردي نداره روانشناسي رو تو مقطع فوق ديپلم

دانشگاه ازاد و پيام نور تو قم سرچ بزن صب زنگ بزن ببين بدون ازمون كي ورودي دارن

روانشاسی شهاب دانش تو پردیسان غیر انتفاعی

مشاوره دانشگاه طلوع مهر غیر انتفاعی

روانشناسی دانشکده الهیات و معارف اسلامی هدی وابسته به جامعه الزهرا غیر انتفاعی

روانشناسی دانشگاه قران و حدیث( مجازی غیر انتفاعی)

روانشناسی دانشگاه طلوع مهر غیر انتفاعی

روانشناسی دانشگاه پیام نور واحد دستجرد خلجستان

1476
مطمئنی که دانشگاه مفید، روانشناسی نداره؟؟؟ 

اره عزیزم مطمعنم میتونی تو اینترنت بزنی ببینی رشته هاشو

دانشگاه علمي كاربردي شما اول بايد فوق ديپلم بگيري بعد ليسانس و دانشگاه علمي كاربردي نداره روانشناسي ...

نه منظورم اینه که اگه دانشگاه علمی کاربردی ای تو قم سراغ داری، که روانشناسی داشته باشه، تو به من اسمشو بگو فقط، کار به فوق دیپلمش نداشته باش... 

تازه بدون کنکور هم میخام،،، وَ میخام که حتما تو قم باشه.. 

1508