2726
عنوان

کات کردم بیاین

258 بازدید | 34 پست

سرزنشم نکنین تو رو خدا 

من واقعا دوست پسرمو دوسش دارم واقعا 

ولی اصلا کنارش بهم خوش نمیگذره اصلا ادم شاد و پایه ای نیست 

افسردگی گرفتم اصلا 

پسر بدی نیست واقعا میدونم ولی هیچ هیجانی نداره 😔😔

الان میخوام یمدت اصلا نباشم پیشش یهو بزارم برم تا ببیننم چی میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم سه روزیه دعوا کردیم و خبری ازش نیس انگاری دیه رفته برنمیگرده خیلی داغونم همش فکرم درگیره چیکااار کنممممم...دلمممم داره پر میزنه براااش

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
2728

الان دلم فکرم ذهنم پیششه...ولی اون فک کنم دیه رفته برنمیگرده 

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
منم سه روزیه دعوا کردیم و خبری ازش نیس انگاری دیه رفته برنمیگرده خیلی داغونم همش فکرم درگیره چیکااار ...

منمممممم همینم عزیزم 

بیا با هم دردو دل کنیم سبک شیمم😓

منمممممم همینم عزیزم  بیا با هم دردو دل کنیم سبک شیمم😓

چیکار کنمممم هی کرمم میریزه بزنگم بهش باز میگم ولش کن چرا خودمو سبک کنم اگه تصمیم گرفته ک واسه همیشه بره جلوشو نمیگیرم‌بره بخواد خودش میزنگه ولی گویا رفتههه دیه برنمیگرده مثل مریضا شدم یکجوری ام

چیکار کنمممم هی کرمم میریزه بزنگم بهش باز میگم ولش کن چرا خودمو سبک کنم اگه تصمیم گرفته ک واسه همیشه ...

منم همین امروز تپش قلب گرفتم شدیددد 

اصلا حوصله جاییو ندارم حوصله کسیو ندارم 

دلم میخواد فقط بشینم یه راه پیدا کنم که از این وضعیت خلاص شم 

میخوام یمدت کلا غیب شم 

ببینم چیکار میکنه اصلا براش مهم هست 

یمدت زندگی بدون منو تجربه کنه شاید برامون خوب باشه

مگه میشهههههه سر چی دعوا کردین عزیزمممم

هیچی یک نصبت فامیلی دور باهامون داره پسر دایی داماد خالمه...بلند شد رفت پیش دختر خالم و شوهرش  خواهرشوهرا و مادرشوهرم اونجا بوده کصافط چشمش افتاده ب اونا منو فراموش کرده بود دیه زنگ‌نمیزد بعد دید ناراحتم اصلااا مهم نبود...یهو دیدم دختر خالم واس خاطر لج من یک عکس گرفته ازش فرستاده واسم و میگفت خواهر شوهرمم باهاش عکس یادگاری چندتایی گرفتن...منو میگی قلبممم میخواس کنده شه ولی ب رو نیاوردم ک عصبی ام ولی ب خودش گفتم خوبه عکس یادگاری گرفتی برو باهمونا خوش باش باهات کاری ندارم و ج نداد و یکم کل کل کرد و دیه قهر کردیم سه رور ی تک نزده 

منم همین امروز تپش قلب گرفتم شدیددد  اصلا حوصله جاییو ندارم حوصله کسیو ندارم  دلم میخواد ...

میدونم چقدر لحظاتوسختیه همش انلاین مبشم ب امید اینکه یک پیامی بده ل واتس

هیچی یک نصبت فامیلی دور باهامون داره پسر دایی داماد خالمه...بلند شد رفت پیش دختر خالم و شوهرش   ...

😑😑😑

دخترخالتم کرمه هاااا🤨🤨🤨

یعنی چی واقعا 😑

درکت میکنم واقعا خیلی سخته ادم نادیده گرفته بشه انگار برای ادم ارزش قائل نیستن😑

میدونم چقدر لحظاتوسختیه همش انلاین مبشم ب امید اینکه یک پیامی بده ل واتس

😓😓خیلی ولی واقعا میخوام بترسه و تجربش کنه که بدون من باشه واسه توام میاد عزیزم اخرین حرفتون چی بوده

2706