1472
1459
عنوان

کات کردم بیاین

230 بازدید | 34 پست

سرزنشم نکنین تو رو خدا 

من واقعا دوست پسرمو دوسش دارم واقعا 

ولی اصلا کنارش بهم خوش نمیگذره اصلا ادم شاد و پایه ای نیست 

افسردگی گرفتم اصلا 

پسر بدی نیست واقعا میدونم ولی هیچ هیجانی نداره 😔😔

الان میخوام یمدت اصلا نباشم پیشش یهو بزارم برم تا ببیننم چی میشه 

منم سه روزیه دعوا کردیم و خبری ازش نیس انگاری دیه رفته برنمیگرده خیلی داغونم همش فکرم درگیره چیکااار کنممممم...دلمممم داره پر میزنه براااش

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

الان دلم فکرم ذهنم پیششه...ولی اون فک کنم دیه رفته برنمیگرده 

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
1473
منم سه روزیه دعوا کردیم و خبری ازش نیس انگاری دیه رفته برنمیگرده خیلی داغونم همش فکرم درگیره چیکااار ...

منمممممم همینم عزیزم 

بیا با هم دردو دل کنیم سبک شیمم😓

منمممممم همینم عزیزم  بیا با هم دردو دل کنیم سبک شیمم😓

چیکار کنمممم هی کرمم میریزه بزنگم بهش باز میگم ولش کن چرا خودمو سبک کنم اگه تصمیم گرفته ک واسه همیشه بره جلوشو نمیگیرم‌بره بخواد خودش میزنگه ولی گویا رفتههه دیه برنمیگرده مثل مریضا شدم یکجوری ام

چیکار کنمممم هی کرمم میریزه بزنگم بهش باز میگم ولش کن چرا خودمو سبک کنم اگه تصمیم گرفته ک واسه همیشه ...

منم همین امروز تپش قلب گرفتم شدیددد 

اصلا حوصله جاییو ندارم حوصله کسیو ندارم 

دلم میخواد فقط بشینم یه راه پیدا کنم که از این وضعیت خلاص شم 

میخوام یمدت کلا غیب شم 

ببینم چیکار میکنه اصلا براش مهم هست 

یمدت زندگی بدون منو تجربه کنه شاید برامون خوب باشه

1449
مگه میشهههههه سر چی دعوا کردین عزیزمممم

هیچی یک نصبت فامیلی دور باهامون داره پسر دایی داماد خالمه...بلند شد رفت پیش دختر خالم و شوهرش  خواهرشوهرا و مادرشوهرم اونجا بوده کصافط چشمش افتاده ب اونا منو فراموش کرده بود دیه زنگ‌نمیزد بعد دید ناراحتم اصلااا مهم نبود...یهو دیدم دختر خالم واس خاطر لج من یک عکس گرفته ازش فرستاده واسم و میگفت خواهر شوهرمم باهاش عکس یادگاری چندتایی گرفتن...منو میگی قلبممم میخواس کنده شه ولی ب رو نیاوردم ک عصبی ام ولی ب خودش گفتم خوبه عکس یادگاری گرفتی برو باهمونا خوش باش باهات کاری ندارم و ج نداد و یکم کل کل کرد و دیه قهر کردیم سه رور ی تک نزده 

منم همین امروز تپش قلب گرفتم شدیددد  اصلا حوصله جاییو ندارم حوصله کسیو ندارم  دلم میخواد ...

میدونم چقدر لحظاتوسختیه همش انلاین مبشم ب امید اینکه یک پیامی بده ل واتس

مگه اسباب بازیته یهو بزاری بری تا ببینی چی میشه یا کات کن واسه همیشه یا بمون  وا

فقط یک هنر را باید یادبگیری و آن هم تحمل است ؛ تحمل چی؟نگران آن نباش موضوع کم نمی آوری⁦:)⁩
هیچی یک نصبت فامیلی دور باهامون داره پسر دایی داماد خالمه...بلند شد رفت پیش دختر خالم و شوهرش   ...

😑😑😑

دخترخالتم کرمه هاااا🤨🤨🤨

یعنی چی واقعا 😑

درکت میکنم واقعا خیلی سخته ادم نادیده گرفته بشه انگار برای ادم ارزش قائل نیستن😑

میدونم چقدر لحظاتوسختیه همش انلاین مبشم ب امید اینکه یک پیامی بده ل واتس

😓😓خیلی ولی واقعا میخوام بترسه و تجربش کنه که بدون من باشه واسه توام میاد عزیزم اخرین حرفتون چی بوده

1474
😑😑😑 دخترخالتم کرمه هاااا🤨🤨🤨 یعنی چی واقعا 😑 درکت میکنم واقعا خیلی سخته ادم نادیده گرفته بش ...

ارههه دوباری ک تو این یکسال رفته پیششون اصلا بهم پیام نمیده ها وقتی میره اونجا یهو عکس میفرسته ک اینجاس ک منو کباب کنه اون نامردم ب من گفت فقط پسر داییم تنهاس نگو خواهر شوهر و دختر خالمم اونجا بودن قلیونشو کشیده شامشم خورده خوش و بش هم کرده بعد رفته بیشعور میزنگیدم ج نمیداد جلو اونا ...میگفت عزیزم درک کن زشته جلو داییم حرف بزنم منو میگی وقتی این عکسو فرستاد میخواستم دق کنم هرررچی ب دهنم اومد بهش گفتم اونم ج نمیداد بعد ک رفت خونه یکم باهام کل کل کرد و بهش گفتم دیه بهم پیام نده برو باهمونا خوش باش بخاطرشون دل منو شکستی حوصله کل کل هم باهات ندارم خدافظ...اونم دیه محل نداد و خبری نیست ازش یعنی دلم میخواد بمیررررم 

😓😓خیلی ولی واقعا میخوام بترسه و تجربش کنه که بدون من باشه واسه توام میاد عزیزم اخرین حرفتون چی بود ...

گفتم دیه بهش گفتم حوصله کل کل باهات رو ندارم برو باهمون دختر عمه هات و خاله هات خوش باش بخاطرشون دلمو شکستی خدافظ اونم دیه ج نداد

ارههه دوباری ک تو این یکسال رفته پیششون اصلا بهم پیام نمیده ها وقتی میره اونجا یهو عکس میفرسته ک این ...

ای وای من😑😑

منم دیروز باهاش یه بحثی کردم و گفتم میخوام تنها باشم اونم تازه امشب یه پیام بهم داد و همین منمم اصلا جواب ندادم 

میخوام یمدت اصلا گم و گور شم میترسم فراموشم کنه خیلی ریسکه😑😑

گفتم دیه بهش گفتم حوصله کل کل باهات رو ندارم برو باهمون دختر عمه هات و خاله هات خوش باش بخاطرشون دلم ...

هیچ جوره نمیتونی خبرشو بگیری؟؟؟؟

کارش اشتباه بود اخه در اصل باید میومد از دلت درمیاورد 

ای وای من😑😑 منم دیروز باهاش یه بحثی کردم و گفتم میخوام تنها باشم اونم تازه امشب یه پیام بهم داد و ...

اینم متاسفانه خیلی ریلکسه فک کنم دیه برنگرده رفته...😭

1331