1464
1459
عنوان

فردا باید برم وزرا

| مشاهده متن کامل بحث + 995 بازدید | 106 پست
شده برم وکیل بگیرم کلی هم پول خرج میکنم اما تعهد نمیدم 😑 بالاخره یه جایی هست بشه ازشون شکایت کرد&n ...

اصلا نمیشههه حرف زد باهاشون . هیچ مدله هم کنار نمیان یعنی یه کلمه حرف میزننو لال میشن دیگه

آره تهرانم تو خود پیامکه نوشته وزرا؟ من یادمه نوشته بود کلانتری محل سکونت. 

اره نوشته پایس امنیت محله

اتفاقا اونکه به من گفت برو‌مهم نیست درجه دارم بود

بعد تو وزرا گفت به کلانتری ربطی نداره باید زود میومدی اینجا

همه چيز داشت خوب پيش ميرفت تا اينكه...................بزرگ شديم
اغاز هفته نیرو‌انتظامی بود زییسشون یه نامه داد گفتن ۲۲بیا گفتم یعنی بخشیدن گفتن ۲۲بیا اصلا جو ...

اگه دوست داشتی فردا  تاپیک بزن بگو چی شد 

حتی دستگاه پرس فولاد هم نمیتونه به اندازه ی حرف زور فشار بیاره به آدم .... 

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

عفو خوردی حتما به میمنت هفته نیرو انتظامی😂😂😂 من یه بار تعهد دادم یه بارم ماشینو بردن پارکینگ😐

کی بردن پارکینگ؟مربوط به چه ماهیه؟

من یکیش اون اوایل بود حدودا ۱.۵ سال پیش یکبار هم ۴ ۵ ماه پیش بود شاید یکم عقبتر هر دوبار فقط تعهد دادم 

1436
اصلا نمیشههه حرف زد باهاشون . هیچ مدله هم کنار نمیان یعنی یه کلمه حرف میزننو لال میشن دیگه

برخوردشون خیلی بد بود باهات ؟؟ 

حتی دستگاه پرس فولاد هم نمیتونه به اندازه ی حرف زور فشار بیاره به آدم .... 
کی بردن پارکینگ؟مربوط به چه ماهیه؟ من یکیش اون اوایل بود حدودا ۱.۵ سال پیش یکبار هم ۴ ۵ ماه پیش بود ...

گفتن ببر من نبردم

خرداد جریمه کرده بودن شمال

چند بار رفتم گفتم ببخشید قبول نکردن

شنبه هفته پیش سرهنگشون یه کاغذ بهم داده نوشته فلان روز اینجا باش

خر چی پرسیدم این یعنی بخشیدن؟؟

جواب ندادن

من دخترم کوچیکه متاسفانه از روسری میترسه مخصوصا وقتی من بزارم خیلی نق میزنه و بهانه میگیره و میکشه از سرم. به خاطر همین هیچوقت روسری درست حسابی سرم نیست مخصوصا موقع رانندگی که جیغ و بهانه هاش حواسمو پرت میکنه

برخوردشون خیلی بد بود باهات ؟؟ 

اصلااااا حرف نمیزنن

ادرس سه تا پارکینگ رو دیواره

یه اتاق ریاست دارن یارو قورتت میده جناب سرهنگ

ولی شنبه روساشون اومده بودن خیلیییییی مهربون شده بودن

1444
گفتن ببر من نبردم خرداد جریمه کرده بودن شمال چند بار رفتم گفتم ببخشید قبول نکردن شنبه هفته پیش سر ...

هیچی پس. آره میخوان الکی بکشوننت اونجا اذیت بشی. چون دیر مراجعه کردی. عادتشونه. حالا خبر بده چی شد.

کی بردن پارکینگ؟مربوط به چه ماهیه؟ من یکیش اون اوایل بود حدودا ۱.۵ سال پیش یکبار هم ۴ ۵ ماه پیش بود ...

دو هفته ی پیش بردن پارکینگ و یک هفته هم تو پارکینگ بود.

اولی رو که فقط تعهد دادم خیلی وقت پیشه من اصلا از همچین طرحی درست حسابی اطلاع نداشتم .

میشه یه صلوات مهمونم کنید🙏
یه سوال سر ۱۰ روز مراجعه کردی؟ بیشتر از ده روز بشه انگار فقط به تعهد بسنده نمیکنن

نه دیگه من نرفتم

اینجا تاپیک زدم همه گفتن نمیخواد بری😳

[̴Q̴U̴O̴T̴E̴=̴1̴0̴8̴2̴5̴8̴9̴7̴6̴]̴ب̴ر̴خ̴و̴ر̴د̴ش̴و̴ن خ̴ی̴ل̴ے ب̴כ ب̴و̴כ ب̴ا̴ه̴ا̴ت ؟̴؟̴ [̴/̴Q̴U̴O̴T̴E̴]̴

کلا عصبی و بیشعورن ‌.یکیشون پایین گفت بعد چهارده روز برو دنبال ماشینت بعد ک بردم اون یکی امضا کنه گفت بعد هفت روز برو دنبال ماشینت گفتم پایین گفتن چهارده روز باحرص گفت خب دوس نداری بعد چهارده روز برو خانوووم... 

[̴Q̴U̴O̴T̴E̴=̴1̴0̴8̴2̴5̴8̴9̴7̴6̴]̴ب̴ر̴خ̴و̴ر̴د̴ش̴و̴ن خ̴ی̴ل̴ے ب̴כ ب̴و̴כ ب̴ا̴ه̴ا̴ت ؟̴؟̴ [̴/̴Q̴U̴O̴T̴E̴] ...

به من دم در گیر دادن

گفتم مندو بار با همین لباسها اومدم

گفتن امروز سردار اینجاست نمیشه

من و سه نفر دیگه که به اونام گیر داده بودن  رفتیم شهروند ارژانتین لباس خریدیم😳

1476

چرا عاقل کند کاری ک باز آید پشیمانی وقای دولت میزنه توسرش میگه حجاب نداشته باشید ماشینو توقیف میکنن بعد باز بیحجاب میشینید تو ماشین ک چی بشه چیو میخواید ثابت کنید؟چرا خودتومو تو دردسر میندازید آخه بخاطر ی دونه روسری

خداروشکر میکنم برا داشتنت برام بمون تا همیشه😗 M&A😗
خدا هیچ آدمیو اینقدر حقیر نکنه خرج زندگیشو از  راه به هم ریختن اعصاب مردم دربیاره 😑😑

اونجا چند نفر میگفتن قصد مهاجرت داشتیم در حد حرف

از اینجا میریم پیش وکیل به هیچ عنوان نمیمونیم🥺🥺

1457