1464
1459

من خودم دوساله نامزدم خسته شدم دیگه

بعد عید عروسیمه  

واسه شما چقدر طول کشید؟

♥ارام ارام آتش به دلم زدی بنشین که خوش آمدی زیبای من♥

مامان عزیز مژده مژده  از این به بعد 

ملزومات مادر و کودک ، خوراکی وهمچنین محصولات بهداشتی و تقویت پوست و مو رو میتونید 

از فروشگاه اینترنتی اروندکالا  به بهترین قیمت تهیه بفرمایید.

1457

من 7 ماهه عقدم و 2 ساله دیگه در راهه منم خسته شدم راه دورم باشی دیگه بدتررر

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدم صبح که بیدار میشه با بوی دهنش میتونه فلز آب کنه اونوقت یه عده میگن کاش صبحونمونو با بوسیدن لب یار شروع کنیم😒 وزن اولیه 50 وزن فعلی52/500وزن هدف 57😆
1432

یسال وچهارماه

پسرنازم😔کی فکرشومیکرد ۶ماهه به دنیا بیای وفقط ۶روز کنارت باشم 😢گاهی وقتاحس میکنم هنوزم داری تکون میخوری تودلم ولی وقتی دست میزارم روشکمم میبینم نیستی ..هنوزم میگم شاید یه خابه وباتکون خوردنت مثل اون روزا نصف شب بیدارم کنی😔هنوزم باورم نشده که ندارمت😭انقدگریه میکنم همه کلافه شدن 😭دلم براتکون خوردنات براصورت نازت برا دست وپای کوچولوت که زیرسرم لعنتی کبودشده بودتنگه عشقم😭😭😭ای کاش خدا ازم نمیگرفتت😔😔😔😔چه راحت میگن قسمت نبودفراموشش کن کسی چه میدونه من باچه ذوقی لباساتوخریدیم وهر روز نگاشون میکردم وتورو تصورمیکردم روزارومیشمردم که بیای تنت کنم قربونت برم😭😭😭😭وقتی بابات شناسنامه اتو اورد چقدخوشحال بودم دلم نمیاد ببرم باطلش کنن 😭😭😭گاهی وقتاکه خوابتومیبینم حتی اونجام میدونم ندارمت دوس دارم ازخواب بیدارنشم 😔دلم هیییییچوقت اروم نمیشه هیچوقت😔😔😔یعنی میشه بازم لگدزدناتوببینم😭یعنی منم مامان میشم😭😭😭😭😭ای خداااا😭😭😭😭😭
1418
1450