1874
1955

من خودم دوساله نامزدم خسته شدم دیگه

بعد عید عروسیمه  

واسه شما چقدر طول کشید؟

♥ارام ارام آتش به دلم زدی بنشین که خوش آمدی زیبای من♥

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965
1967

یسال وچهارماه

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

1 سال نامزد

1 سال عقد

بعدشم که عروسی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...وزن شروع68.. وزن فعلی:63..وزن هدف59😍😍💪✌️
8

9 ماه

همون 9 ماه سخت بود خدا ب داد اونایی برسه ک چند سال عقد میمونن

عشق یعنی روزای طلایی💛*** یه شبه خوبه دوتایی💏***من کنارت بی قرارم بی قرارم 👼***عشق خودتی با موی مشکی🖤👸🏻 ***نگم از تو خوده عشقی👰💋 ***نگم از حالی ک دارم بی قرارم💘*** ای وای از تو دلشو ندارم بری🚶🏻‍♀️*** من مگه میزارم بری امشب💑*** ای وای از تو دلمو کجا می بری💌*** کاشکی تو بمونی نری امشب👙***امشب دستای تو مثله رقصه یه پرندس🕊️***میخندی برام خنده های تو کشندس🤯 ***هیشکی جز خودمون نمیدونه ک چمونه 😇***عشقم کاره دله منو سمتت می کشونه🚶‍♂️***ای وای از تو دلشو ندارم بری👫*** من مگه میزارم بری امشب🏇*** ای وای از تو دلمو کجا میبری🏄‍♀️*** کاشکی تو بمونی نری امشب👩‍❤️‍👨***
1718