2703
2553

بیخیال بابا بزار هرکاری خودشون میکنن بکنن از الان نگران اون موقع نباشه چه کاری بکنی یا نه تا حدودی مقصر میدوننت بزار هرکاری میکنن بکنن برا اون موقع هم بعدا تصمیم میگیری

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

به نظرم یه بار بعد ازیه هفته بگو بره آشتی کنه.بعد از چندروزم زنگ به مادر شوهرت بزن که نگن خوشحال شدی قهرکردن.ولی عملا هیچ تلاشی نکن واسه آشتیشون.دست راستت روسرم

من مُردم بدون اینکه مادرم بفهمه.....

موضوع اگه دعوا بوده اصلا نظر نده حالا حالا ها بعد كه حريان خوابيد بهش بگو پدر و مادرتن و اينا بگو يه طوريشون بشه ناراحت ميشى و فلان يكى دو بار بگو ديدى نميخواد بيخيال شو،اما اصلا اصلا وقتى بدى ازشون ميگه تو نظرى نده فقط گوش كن كه بعدها متهم نشى

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂
2714

فعلا هیچ کاری نکن ولی اگه نزدیکین خودت تنها برو سر بزن یا تماس بگیر باهاشون که به قول خودت نگن تو باعث شدی 

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔

دلیلشو بپرس که چرا قط رابطه کرده

بگو خوب نیست باخونوادت قطع رابطه کنی و از این حرفا

اگر دیدی دوس نداره دخالت نکن مهم نیست 

اگرم فردا پس فردا چیزی بهت گفتن ک تو نذاشتی پسرمون بیاد سمتمون بگو من سعی خودمو کردم برید از حودش بپرسید که من راضی نبودم

ولی من نمیتونستم‌مجبورش کنم که 😉از این صحبتا

چیکار کنم حالا؟؟؟؟؟

بشین زندگیتو بکن کار نداشته باش

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2706