1464
1459

موضوع اگه دعوا بوده اصلا نظر نده حالا حالا ها بعد كه حريان خوابيد بهش بگو پدر و مادرتن و اينا بگو يه طوريشون بشه ناراحت ميشى و فلان يكى دو بار بگو ديدى نميخواد بيخيال شو،اما اصلا اصلا وقتى بدى ازشون ميگه تو نظرى نده فقط گوش كن كه بعدها متهم نشى

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

فعلا هیچ کاری نکن ولی اگه نزدیکین خودت تنها برو سر بزن یا تماس بگیر باهاشون که به قول خودت نگن تو باعث شدی 

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
1473

چی شد ک قطع رابطه کرد؟

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسی چه میداند.... شاید یاسین قلب قرآن همان یاحسین است اما بی سر....                              تیکر تولد یک سالگی دخترمه.میشه برا سلامتیش صلوات بفرستید...

خوش به سعادتت

از این روزا لذت ببر. فقط اصلا کاری نداشته باش و پشت سرشون کوچکترین حرفی نزن پیش همسرت که فردا روز که آشتی کردن آدم بده نشی

فراموش کردنت اصلا کار سختی نیست؛ کافیست چشمهایم را ببندم و برای همیشه... بمیـــــــــرم!!!

دلیلشو بپرس که چرا قط رابطه کرده

بگو خوب نیست باخونوادت قطع رابطه کنی و از این حرفا

اگر دیدی دوس نداره دخالت نکن مهم نیست 

اگرم فردا پس فردا چیزی بهت گفتن ک تو نذاشتی پسرمون بیاد سمتمون بگو من سعی خودمو کردم برید از حودش بپرسید که من راضی نبودم

ولی من نمیتونستم‌مجبورش کنم که 😉از این صحبتا

چیکار کنم حالا؟؟؟؟؟

بشین زندگیتو بکن کار نداشته باش

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
1432

ب نظر من هردفعه ب شوهرت بگو گناه دارن اشتی کن پدر مادرت...ک بعدا اگ جلوش گفتن تقصیر زنته و اون زیرگوشت خونده بگه ن اتفاقا اون میگفت اشتی کنم ک خوب باشی براشون

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خـــــــــدا عاشقتم                                                       قربون مهربونی و بزرگیت بشم                                 تیکر اقدامم هست به یاری خدا ❤️🙋🏻‍♀️                           
خودم برم خونشون یا بدون شوهرم نرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی کم ماهی یه بار در حد یکی دو ساعت. به همسرت هم نگو که میری اگه بعدا هم اشتی کردن فهمید بگو گفتم شاید ناراحت شی

فراموش کردنت اصلا کار سختی نیست؛ کافیست چشمهایم را ببندم و برای همیشه... بمیـــــــــرم!!!
1474

زنگ بزن محترمانه و با حالت حق به جانب به مادر شوهرت بگو خيلي باهاش حرف زدم 

الان عصبي هست متوجه نميشه و اينا 

كارش بد شما ببخشيد ان شالله دعا كنيد سر عقل بياد و اينا ..... 

با اين خود شيريني مادر شوهر ميشينه سر جاش و كاري به تو نداره 

زير پوستي هندونه بزار زير بغلش ولي از ته قلب شاد باش و بعد صفر ان شالله كلي قر بده و برقص

خدا بهت لطف و نظر کرده گند نزن توش، خودتو بکش کنار، کوچکترین اظهار نظر باعث میشه بعدا تو مقصر جلوه کنی، هروقت خواست آشتی کنه مانعش نشو، ولی تو هم تو دهنش ننداز آشتی کنه، اصلا شتر دیدی ندیدی، بعدم برو حال دنیا رو ببر بدون خانواده شوهر

Maybe if we tell people the brain is an app, they will start using it 

شوهر منم از دست خانوادش یه مدت خیلی ناراحت بود و تقریبا قطع رابطه 

ولی من نذاشتم خیلی طول بکشه 

ولی یه وقت هم میبینی خانواده اش خیلی خوب نباشند اذیتش کنند شاید زاحت رفت و امد نکنه

خب علت اینکه چرا شوهرت قهر کرده با خانوادش معمه...شاید اصلا گفته باشن شمارو طلاق باید بده...اول علت قهرو بدون چیه...بعدشم شما به هیچ عنوان دخالت نکن

تا ۳ میشمارم دهنتووووو ببند..نــــبستی،از اول میشمارم😐😑

توروخدا بی خیاااااال

بزار تو همین حالت بمونن

هر زنی حق دارد دامنی داشته باشد گل گلی کوتاه و پر از چین ... که هروقت دلش قد یک دنیا گرفت بپوشدش وراه برود و راه برود ...تا گلهایش، چین هایش دلواپسی هایش را ببرد.
1331