2733
2734
عنوان

دور نمای عصبانی

96 بازدید | 13 پست

سلام بچه ها شما چیکار میکنید تو برخورد اول تا مردم باهاتون احساس راحتی کنن همه دوستام و فامیلا به من میگن تو اولین برخورد انقدر قیافه میگیری و محل نمیدی جرات نمیکردیم بیایم سمتت(درصورتی که من اصلااااا اینطوری نیستم)میشه بگید شما چیکار میکنید؟

دقیقا منم مث خودتم 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید هی لبخند بزنی و اگر دوست داشتی خودت تو حرف ها شرکت کنی 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2731
منم اين مشكلو دارم يه بار يه مشاور گفت سعى كن لبخند بزنى  يه كم سخته😁 ولى يه جاهايى جواب دا ...

آخه میترسم فک کنن اسکلم😂یا در مورد مردا فکر کنن دارم پا میدم بهشون(سه ساله تو دانشگاه با پسرا ی کلمه ام حرف نمیزنم حتی در حد سلام علیک😐)

2738
واقعا لبخند جواب میده؟😅

ازون حالت خشک و مغرور در میای دیگه ن ک عین این اسگلا هی لبخند تحویل بدی بقیه بگن ببین زنه رو دیوونس😁😁😁

آخه میترسم فک کنن اسکلم😂یا در مورد مردا فکر کنن دارم پا میدم بهشون(سه ساله تو دانشگاه با پسرا ی کلم ...

منم همينطور بودم بخدا ( البته دو سال) 

ولى دو سال بعدى بهتر بودم البته با يه عده معدودى

ديگه همينجورى با نيش باز نگرد كه خواهرم

به جا لبخند بزن😂

زندگى شايد آن لبخندى ست كه دريغش كرديم...
آخه میترسم فک کنن اسکلم😂یا در مورد مردا فکر کنن دارم پا میدم بهشون(سه ساله تو دانشگاه با پسرا ی کلم ...

با مردا همون موضع خودتو حفظ کن