2737
2734
اخه مجردم واسه کی انجام بدم؟

نزدیک ترین کسی که دم دستته؟؟؟

خیلی حال میده😂😂😆

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤

فکر کنم مدال طلای الکی غش کردن و باید به من بدید

یه بار از دست مادرشوهرم حرص خوردم الکی غش کردم همسرم ترسیده بود اومد بالا سرم منم خیلی جدی بودم و نخندیدم اونم نامردی نکرد زنگ زد آمبولانس اومد   نگهبان و کل مجتمع تو خونه بودند منم دیگه دیدم جدی شد قشنگ به نقش بازی کردن ادامه دادم   

تو بیمارستان یه آمپول بهم زدند خدا ازشون نگذره وحشتناک بود حالت خفگی و ضعف شدید تو پاهام حس میکردم . بلند شدم از رو تخت و گفتم من اینجا نمیمونم . یه ملحفه نو هم برده بودم تو بیمارستان گذاشتم و فرار کردم  ولی درس شد دیگه غش نکنم   

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
اخه مجردم واسه کی انجام بدم؟

از الان واسه بقیه غش کن تا ی کم راه بیوفتی و وارد شی که وقتی متاهل شدی راه به راه واسه همسرت غش کنی😊😆

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤

یه روز حالم بد بودشوهرمزنگ زد مادرش که بیادنبالمون بریم بیمارستان مامانش اومد بعد توراه گفت بریم‌خون من من یه جوشنده بدم به زنت بخوره بهترمیشه اغامن باخواهر شوهرم قهر بودم نمیخواستم برم خونشون.گفتم اخ دلم وای بعد خودم زدم به غش مادرشوهرمم منو برد دکتر سریع 😂😂😂

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
نه . دوست دارم بدونم اونهایی که غش کردن چه حالی میشه آدم؟؟؟؟

واسه من چندبارپیش اومد حسه بدیه سرم انگار خالی میشه وهیچ وزنی نداره صداهارو مثله همهمه میشنوم دهنم تاگلوم خشک و تلخ میشه اونم واسه اینه که درحالت عادی فشارم ازده بیشترنیست باهرناراحتیه فشا م میرسه به هفت و بعدش غش

بدترین حالت اینه که ازچشمت بیفته ولی ازدلت نه قشنگ سرویس میشی
2706