2733
2734

شماها چطور الکی غش میکنید من یبار واقعا حالم بد شد شوهرم برگشت گفت پاشو پاشو الکی فیلم بازی نکن😐

خدایا ازت خواهش میکنم هرگز حسرت های زندگیم رو تبدیل به عقده نکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی بار انجام بده خیلییییییییی حال میده😂😂😂😂

ادم وقتی میبینه طرف داره بال بال میزنه و ترسیده جیگرش حال میاد😆😆😆😆😆😆

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤
2728

دو تاشو که گفتم 

یکی اینکه موقعی که غش کردین آب یا آب قند دادن باید از یه ور دهنتون بریزین بیرون بصورت نامحسوس 🥴

یکی هم اینکه هرجا که بودین تو همون موقعیت غش کنین تغییر موقعیت ندین😁

بعدم زیر چشمی نگاه نکنین(اینو قشنگ به چشم دیدم انجام دادن)😆

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
ی بار با شوهرم بحث کردیم رفتم تو اتاق دیدم ی ساعت شد چرا نیومد ناز بکشه🤔🤔 گفتم خودمو بزنم ب غش شا ...

وای خدا چقدر خندیدم   بچم بیدار شد

ای دلارامی که جان ما تویی بی تو ما یک نفس آرام نیست ...‌‌😍
2738
آی اره دللل ادم همیچییین خنک میشه که نگوو

خیلیییییییی....تازه تا چند روزم بابد ازت مراقبت کنه که دوباره حالت بد نشه😆😆😆

تا اون باشه منو الکی اذیت نکنه...

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤
دو تاشو که گفتم  یکی اینکه موقعی که غش کردین آب یا آب قند دادن باید از یه ور دهنتون بریزین بیر ...

مرسی عزیزم

من خودم غش نکردم ولی علاقه زیادی به اب قند دارم😂

2706