1464
1411

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

1436

دو تاشو که گفتم 

یکی اینکه موقعی که غش کردین آب یا آب قند دادن باید از یه ور دهنتون بریزین بیرون بصورت نامحسوس 🥴

یکی هم اینکه هرجا که بودین تو همون موقعیت غش کنین تغییر موقعیت ندین😁

بعدم زیر چشمی نگاه نکنین(اینو قشنگ به چشم دیدم انجام دادن)😆

من سال ۱۴۰۰ یک زن شاد، پولدار،خوش اندام، سالم و زیبا خواهم بود 😊🤩 
ی بار با شوهرم بحث کردیم رفتم تو اتاق دیدم ی ساعت شد چرا نیومد ناز بکشه🤔🤔 گفتم خودمو بزنم ب غش شا ...

وای خدا چقدر خندیدم   بچم بیدار شد

ای دلارامی که جان ما تویی بی تو ما یک نفس آرام نیست ...‌‌😍
1447
دو تاشو که گفتم  یکی اینکه موقعی که غش کردین آب یا آب قند دادن باید از یه ور دهنتون بریزین بیر ...

مرسی عزیزم

من خودم غش نکردم ولی علاقه زیادی به اب قند دارم😂

1476

فکر کنم مدال طلای الکی غش کردن و باید به من بدید

یه بار از دست مادرشوهرم حرص خوردم الکی غش کردم همسرم ترسیده بود اومد بالا سرم منم خیلی جدی بودم و نخندیدم اونم نامردی نکرد زنگ زد آمبولانس اومد   نگهبان و کل مجتمع تو خونه بودند منم دیگه دیدم جدی شد قشنگ به نقش بازی کردن ادامه دادم   

تو بیمارستان یه آمپول بهم زدند خدا ازشون نگذره وحشتناک بود حالت خفگی و ضعف شدید تو پاهام حس میکردم . بلند شدم از رو تخت و گفتم من اینجا نمیمونم . یه ملحفه نو هم برده بودم تو بیمارستان گذاشتم و فرار کردم  ولی درس شد دیگه غش نکنم   

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم
1450