2726
عنوان

خانومایی که اهل سفرن 😊

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 42 پست

زیارتی که مشهد و قم 

تفریحی شیراز مخصوصا فصل دی ماه که درختاش نارنج دارن😍😍و همچنین زیارت شاهچراغ

اراک (محلات) اگه به گل و گیاه علاقه داری

سنندج اب و هواش.

فصل بهارم که بانه هم طبیعتش هم پاساژ گردی

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
داخلی شمال . هرجای دنیام برم بازم ی حال دیگ داره شمال  خارجی کوالالامپور مالزی

من برعکس شما

از شمال متنفرم

بدترین خاطرات از شمال دارم

نمیدونم چرا تو شمال فقط اتفاق بد واسه ما می افته

واسه همین تصمیم گرفتم دی.ه هرگز شمال نرم

من همه جا برام خوش بود کیف کردم البته خارج کشور به خاطر شغل همسرم تا ده سال دیگه نمیتونیمبریم

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم

داخلی کیش 

خارجی دبی 

خیلی دوس دارم یک بار دیگه برم دبی خیلی قشنگ بود .حیف که اون موقع که رفتیم شوهرم اجازه نداد کشف حجاب کنم ولی الان میگه اگه یکبار دیگه قسمت بشه بریم عیب نداره حجابتو بردار

زیارتی که مشهد و قم  تفریحی شیراز مخصوصا فصل دی ماه که درختاش نارنج دارن😍😍و همچنین زیارت شاه ...

عزیزم امضاتون رو خوندم ان شاالله که همه چی خوب پیش میره 

دخترای گلم ۱۳ ساله که ازدواج کردم وعروس یه مادرشوهر مهربونم خودم ۴۰ ساله هستم 
من همه جا برام خوش بود کیف کردم البته خارج کشور به خاطر شغل همسرم تا ده سال دیگه نمیتونیمبریم

مثلا کجا؟

عزیزم امضاتون رو خوندم ان شاالله که همه چی خوب پیش میره 

ممنون انشاا...حاجت روا بشی اللهم صل علی محند و ال محمد و عجل الفرجهم

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
مثلا کجا؟

هر جایی بگید  من رفتم از جنوب کشور تاشرق شمال  غرب همه جارفتم قشم هم خیلی عالی بود بند رگناوه از همه بدتر خلخال بود آدمای بدی داشت

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم
هر جایی بگید  من رفتم از جنوب کشور تاشرق شمال  غرب همه جارفتم قشم هم خیلی عالی بود بند رگن ...

عزیزم من تا بحال سیستان و بلوچستان و کویر نرفتم . البته از کویر رد شدم ولی دلم میخواد جایی باشه شب بشه بریم اونجا و ستاره ها رو بچینیم و شن نوردی کنیم میشه راهنمایی کنید؟سیستان و بلوچستان امنیتش چطوره؟

عزیزم من تا بحال سیستان و بلوچستان و کویر نرفتم . البته از کویر رد شدم ولی دلم میخواد جایی باشه شب ب ...

ببین آهای جنوبی یه جاهایی داره که واقعا تو تاریکی شب نباید رفت امنیت ندارها اگه روز برید با چند ماشین باید برید چابهارهم جای قشنگیه

2706