2726

دیدم که میگم من شوهرم واریکسل داشت یعنی درد وحشتناک عمل کرد ولی حاضر نشد قرصی چیزی بخوره بعد از کلی که خواستیم بچه دار بشیم رفتیم طب سنتی یه معجونی داد به شوهرم زهرمار بود چهارسال پیش ۱۰۰تومن خریدش فقط سه قاشق خورد ازش یزره رژیم غذایی رعایت کرد همون ماه من باردار شدم که خود اقایی طب سنتی میگه اصلا امکان نداره 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منه بدبخت 20 روز دیگه عروسیمه حامله شدم خیلی حالم بده برای من دعا کنید

بیخیال بابا مبارکه.ماتوفامیلمون اینجوری داشتیم.بخدا دختره سرشو بالا گرفته بود که مگه تقصیره منه؟تقصیر پسرخودتونه.مامانشم جهیزیه نصفه داد گفت تقصیر خودتون شد وقت نداشتم.یعنی به نفع خودشون تموم کردن.جسارت داشته باش.گناه که نکردی

من مُردم بدون اینکه مادرم بفهمه.....
بخدا دیگه خسته شدم یکسال و هفت ماهه اقدامم دیگه نمیکشم

شوهرتون غر نمیزنه؟

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من
2706