1472
1459
سنی نداری که.من چی بگم که سی سالمه!نگران شوهرتم نباش هرچی دیرتربیاری بیشترقدرتو میدونه

قدر منو؟ن بابا فرقی من براش ندارم.فقط بچه میخاد

میشه برای بچه دار شدنم یک صلوات برام بفرستی؟😍😍

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

😭😭😭😭آخه من که مادر نمیشم که به اونجاهاش فکر کنم....ای خداااا....

گلم چرا این همه زود ناامید میشی ببین چه شبهای عزیزی پیش رومون داریم یه نذری کن یه نیتی کن ان شالله بحق اقا امام حسین شما هم حاجت تونو میگیرید

1473
گلم چرا این همه زود ناامید میشی ببین چه شبهای عزیزی پیش رومون داریم یه نذری کن یه نیتی کن ان شالله ب ...

انقدر نذر کردم نیت کردم هیچ کدوم افاقه نکرد....باشه گلم مرسی ازاینکه دلداریم دادی بازم سعی میکنم حدااقل تاروز موعدم ناامید نشم

ببین دیشب یه خانومه میگفت بعد از پریودی هرشب رازیانه دم کن بخور.نیم ساعت بعد نزدیکی بلندنشو.من بدم م ...

آره نسخه دکتر ضیایی همین هست....

1334

گلم توی پریودی تخم هویج بخور مثل چایی دم کن یه لیوان با عسل بخور ناشتا بعد صبحانه بعدش خرما بخور از روز ۵ پریودی هم دونه فلفل سیاه بخور طبعشون گرمه رحم گرم میکنن با تقویت ولی تخم هویج تا سه ماه باید بخوری سه روز اول پریودی اما باید خرما خیلی بخوری شوهرت هم گرمی جات بخوره 

1474

دیدم که میگم من شوهرم واریکسل داشت یعنی درد وحشتناک عمل کرد ولی حاضر نشد قرصی چیزی بخوره بعد از کلی که خواستیم بچه دار بشیم رفتیم طب سنتی یه معجونی داد به شوهرم زهرمار بود چهارسال پیش ۱۰۰تومن خریدش فقط سه قاشق خورد ازش یزره رژیم غذایی رعایت کرد همون ماه من باردار شدم که خود اقایی طب سنتی میگه اصلا امکان نداره 

من درد پریود دارم با تکرار ادرار با ترشح سمت راست شکمم تیر میکشه یه جوری درد پریود و کمر درد دارم انگار پریود الان میاد ولی خودم مطمعنم حامله ام نظر شما چیه

من پاییز را میشناسم تنها که باشی باختی 
منه بدبخت 20 روز دیگه عروسیمه حامله شدم خیلی حالم بده برای من دعا کنید

بیخیال بابا مبارکه.ماتوفامیلمون اینجوری داشتیم.بخدا دختره سرشو بالا گرفته بود که مگه تقصیره منه؟تقصیر پسرخودتونه.مامانشم جهیزیه نصفه داد گفت تقصیر خودتون شد وقت نداشتم.یعنی به نفع خودشون تموم کردن.جسارت داشته باش.گناه که نکردی

1331