2726
عنوان

شوهرم بچموکتک زد😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1298 بازدید | 59 پست

خوب کردی.عجب آدمیه ها من کوچکترین غری بزنم به بچه م بااینکه شوهرم میدونه حق دارم و از خستگیه بازم حالمو میگیره میگه حق نداری

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بچه ها توجه کردین جای پربازدیدها خالیه؟ چرا ورش داشتن

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      

بذار انقدر گریه کنه تا........ استغفراللللللللله😐

آخه کدوم انسان نرمالی بچه 1 ساله رو میزنه😑

اصلا از محدوده درک من خارجه

والا بخدا من این چیزا رو فقط توی این نی نی سایته خراب شده شنیدم😐😐😐😐

چقدر مردا این روزا آنرمال شدن😑

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

منم یه بار از شدت عصبانیت زدم رو دست بچم چون پوستش سفیده همون لحظه قرمز شد ولی نه جوری که جاش بمونه ولی انقدر عذاب وجدان گرفتم که نگو الانم بهش فکر میکنم حالم بد میشه به خاطر همین شوهرتو درک میکنم😢

2706