2733
2734
عنوان

پسرخالم بهم پیام داده!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2104 بازدید | 76 پست
خب اون آهنگ با تصاویر شهرزاد نمیتونه منظور خوبی پشتش باشه

نمیدونم والا خودت بهتر میشناسی اقوامتونو..ولی منم پسر دایم خواستگارم بوده برا کلیپ عاشقونه میفرستاد این دلیل نمیشه ک عاشقته بااینک ازدواج کردی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااا مگ اومده گفته عاشقتم ...این چه رفتاریه واقعا...شاید منظوری نداره واقعا بنده خدا 

با اون آهنگ میشه متوجه شد که منظوری داشته 

عزیزم پیام ساده و احوالپرسی که نداده

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
وقتی قبلا خواستگارش بوده الان کرمش گرفته ک همچین چیزی فرستاده چی رو این بره بپرسه؟ 

اینقد تو این سایت چرخیدیم همه فکرا مریض شده...یکی تا ی چیزی میگه اولین جنبه بدشو در نظر نمیگیرم

2731

اگه دنبال شر نمیگردی ،حذف کن بلاک کن از همه جا... از گروه هم به یه بهانه ای لفت بده .

اینجور آدما با کثافت کاری هاشون  راااااحت زندگیتو تبدیل به لجن زار میکنن. دیدم که میگم. برا خودم اتفاق نیوفتاده ولی برا یکی از نزدیکام پیش اومده.

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
اینقد تو این سایت چرخیدیم همه فکرا مریض شده...یکی تا ی چیزی میگه اولین جنبه بدشو در نظر نمیگیرم

من فکرم مریض نیس، اما احتیاط شرط عقله اون اگه نیتی داشته باشه این دوستمون میتونه ب همسرش ثابت کنه ک نیتی نداشته!؟! 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
واااا مگ اومده گفته عاشقتم ...این چه رفتاریه واقعا...شاید منظوری نداره واقعا بنده خدا 

عزیزم شما برای مثلا پسرعموت آهنگ غمگین عاشقانه میفرستی؟

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
2738
نمیخوام جوابشو بدم،میترسم دردسر بشه

بهترین کار و میکنی.هیچ جوابی نده.بلاک هم نکن.یه مدت شاید پی ام بفرسته.ولی بدونه ارزشی به این مطالب نمیدی.شرّش کم میکنه.

همیشه برای زندگی مشترکت حد حدود و ارزش قایل باش حتی تو تنهاییت

بلاکش کردم،ترسیدم واقعا،شوهرمم بشدت حساسه،حقم داره

از گروه هم لفت بده .کلا هرجا که احتمال میدی اونم باشه نرو.

پسرخاله ات از روی هوا و هوس همچین کاری کرده ...اگه علنی بشه اسمش برای اون میشه شیطنت و برای تو به قیمت آبروت و زندگیت تموم میشه. متاسفانه حقیقت جامعه اینه.

عزیزم شما برای مثلا پسرعموت آهنگ غمگین عاشقانه میفرستی؟

من خودم بشخصه همچین کاری نمیکنم...ولی پسردایم برام فرستاده خیلی طبیعی برخورد کردم ..اینک بگم عاشقمه و دنبال بهم زدن زندگیم واقعا نمیفهمم چه طرز فکریه

2706