1542
1480
عنوان

پسرخالم بهم پیام داده!!!!!!!!

1259 بازدید | 76 پست

از گروه فامیلی شمارمو برداشته و کلیپ شهرزاد با اون آهنگ که میگه تو باحال پروانه ی من چ کردی رو فرستاده!!!!!!قبل از ازدواجم خواستگارم بود،چن ساله ندیدمش،حالا یهویی اینو فرستاده!!!!!!یعنی دیوونه عاشق زن شوهرداره؟!!!!

بلاکش کن

عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر)  کراش(عشق و علاقه ای که طرف مقابل ازش خبر نداره)🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر)😭دویوق(دروغ)😭                           

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546
1432
1403
خب اون آهنگ با تصاویر شهرزاد نمیتونه منظور خوبی پشتش باشه

نمیدونم والا خودت بهتر میشناسی اقوامتونو..ولی منم پسر دایم خواستگارم بوده برا کلیپ عاشقونه میفرستاد این دلیل نمیشه ک عاشقته بااینک ازدواج کردی

وقتی قبلا خواستگارش بوده الان کرمش گرفته ک همچین چیزی فرستاده چی رو این بره بپرسه؟ 

اینقد تو این سایت چرخیدیم همه فکرا مریض شده...یکی تا ی چیزی میگه اولین جنبه بدشو در نظر نمیگیرم

اگه دنبال شر نمیگردی ،حذف کن بلاک کن از همه جا... از گروه هم به یه بهانه ای لفت بده .

اینجور آدما با کثافت کاری هاشون  راااااحت زندگیتو تبدیل به لجن زار میکنن. دیدم که میگم. برا خودم اتفاق نیوفتاده ولی برا یکی از نزدیکام پیش اومده.

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
1578