2726
عنوان

بخاطر يه عكس دعوامون شد

383 بازدید | 29 پست

دخترمو بردم اتليه عكس يه سالگى گرفتم با بدبختى چندتاش خوب درومد كه گفتم چاپ كنن 

برا مادرشوهرمم گفتم يكى بزرگ رو شاسي بزنن

الان عكسارو اوردم ديده ميگم اين برا مامانته داره منو جرررر ميده كه ت خ م ى ترينشو ميخواى بدى  و اين زشته و اين فلانه و بهمانه

درحاليكه برا مامانمم از همون زدم ولى كوچيك و رو تخته نيس ورقيه

كلى دعوا و جر بحث كرد باهام ولى بخدا من قبل از چاپ عكسارو فرستادم برا شوهرم گفت همشون عاليه 

حالا داره بامبول درمياره

قهر كرده

الان چه غلطى كنم؟ برم بدم دوباره بزنه برا مادرش؟؟؟؟ 

ازباران مهربانترنداشتيم،بيشتركه باريد؛عين مصيبت شد...محبت بيش ازحد،مصيبت ميشودجانم؛مصيبت...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چه شوهرت بی تربیته  

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

خب اونی که واسه مامانت چاپ کردی و بده مادرشوهرت دلش اروم بگیره .

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀

به نظرم زیاد به حرف شوهرت توجه نکن

مرد که نباید انقدر خاله زنک باشه😑

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
خب اونی که واسه مامانت چاپ کردی و بده مادرشوهرت دلش اروم بگیره .

اونم همونه فقط كوچيك و رو تخته نيست

ازباران مهربانترنداشتيم،بيشتركه باريد؛عين مصيبت شد...محبت بيش ازحد،مصيبت ميشودجانم؛مصيبت...

بگو به ننت بگو بیاد بچه رو ببره اتلیه خودش عکس بگیره بزنه رو شاسی هرکدوم رو دبش میخاد عکسای من همش ت خ م ی ه

در ضمن ی مو هم از سر بچم کم شه تو این بردن و اوردنش ننتو به عزات میشونم😑😑😑😑😑

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بیکاری واسه مادرشوهر رو شاسی میزنی😑

عکس مخواد نوشو ببره عکس بگیره پسرشم زبونش دراز نشع

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
2706