1464
1459
تازه شم همش با آژانس اینور اونور میرم

وااااای خوشبحالت ما با الاغ اینور اونر میریم

من دختر کوردم   تندخو هستم، اما سخت هم هستم تاب سختی را گرچه دارم، اما صبر و حوصله زیاد هم ندارم...گرگ میشوم برای ناحق...آنچنان فریادی برخواهم آورد که آشام و انسان و آبها و زمین بلرزدبلرزد تا بخندم!مغرورم .غروری پر از صداقت و پاکی غروری جاری از عشق ..خرامان خرامان محکم و استوار پی آزادی ...برای گرفتن آزادی .من دخترم دختر کورددختر عشق دختر کوه دختر کوردستان...بژی کورد و نیشتمانم کوردستان.Mirin To turk😈😈bezhi kurdestan,kurd✌👊

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1436
1444
دیبی جان حالت خوبه؟ از تو بعیده😐درضمن عکس قبلی پروفایلت قشنگ تر بود

بله خوبم. چرا بعیده؟ دارندگی و برازندگی

عکس تکراری دلمو میزنه همش عوض میکنم

حبک سیبقی بیسار صدری للأبد ♥
داریم چند تاشم داریم. ماشالله ماشالله

الان دقییییقا ما باید چیکار کنیم که شما لاکچری و پولدارید؟ ادمی که عقده نداشته باشه اگه میلیاردی هم ثروت داشته باشه نمیگه مطمئن باش

من دختر کوردم   تندخو هستم، اما سخت هم هستم تاب سختی را گرچه دارم، اما صبر و حوصله زیاد هم ندارم...گرگ میشوم برای ناحق...آنچنان فریادی برخواهم آورد که آشام و انسان و آبها و زمین بلرزدبلرزد تا بخندم!مغرورم .غروری پر از صداقت و پاکی غروری جاری از عشق ..خرامان خرامان محکم و استوار پی آزادی ...برای گرفتن آزادی .من دخترم دختر کورددختر عشق دختر کوه دختر کوردستان...بژی کورد و نیشتمانم کوردستان.Mirin To turk😈😈bezhi kurdestan,kurd✌👊
1476
حالا تو جایی نگو،  تو صف نذری قابلمه خورد تو سرم

پس دیدی خوب یادته همه چی  

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش خوشبختی هم مانند مرگ حق هر انسان بود                                                                                                              تو بودنت برکته دوست ندارم هیچ حرکته من بزنه تو ذوقت بزنه دلتو عشقم                     تیکر تولد یه عشق❤      و البته خوش هیکل شدنم و رسیدن به وزن هدف   
1331