2703
2553

بچه ها اگه کسی راهی سراغ داره واسه کمتر کردن درد و سوزشش بگه،دوستم خیلی حالش بده دکترم رفته فقط ویتامین داده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نه اصلا خطرناک نیست مگه خیلی نزدیک چشم باشه 

اونم اقوام ما گرفت خداروشکر خوب شد.توی چشمش دونه زد

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 

جوونا خوب میشن من مامان بزرگم 70 سالشه گرفته بود الانم مغزش کوچیک شده و الزایمر گرفته عین بچه نوزاد همش خوابه  

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 
جوونا خوب میشن من مامان بزرگم 70 سالشه گرفته بود الانم مغزش کوچیک شده و الزایمر گرفته عین بچه نوزاد ...

منم مادربزرگم گرفت اتفاقا فقط چند روز درد داشت ولی باز زود خوب شد خداشکر

2714
ممنون بچه ها،نمیدونین دوره بیماره چ مدت طول میکشه؟ هیچ پمادی واسش نیست؟

چرا دارو ک خیلی داره .دکترای بیشتری بره.توی شیراز یه دکتری هست فوق العاده هست هر کی رفته خوب شده.

ممنون بچه ها،نمیدونین دوره بیماره چ مدت طول میکشه؟ هیچ پمادی واسش نیست؟

مامانم ده سال پیش گرفته بود.وقتی خارش زیادداشت پماد ککالامین میزد

میدونی...بحث لیاقته.قورباغه روووو ...روی تشت طلاهم که بذاری میپپپپره تومرداب...
2706