2410
2553

مثلا امروز بعدهرگز ، رفتم بیرون اول پولم تموم شد شوهرم گوشی ج نمیداد .کارت پولم دستگاه خورد ! همون لحظه شارژ پولی موبایل واینترنت یه ماهه م تموم شد .

دماغم عمل کردم بد شد افسرده شدم .بعد یهو چشمم عفونت کرد درحد کوری بی دلیل !

بعد دور لبم خط افتاد و.....

خدا در حدی بدبختی رو پشت سرهم واسم پیش میبره که نتونم تحمل کنم ،و گریه کنم !

حتی اگه از حرفهام خوشتون نیومد ، برام گزارش نزنید چون خواهر و..ندارم فقط توی نی نی ساست میتونم حرفام رو بزنم . مرسیییی

حالا مگه گریه بده

💖💚💙 خدایا جوانی خواهرمو بهش ببخش، ستون نازک امیدمونو نشکن 🤲از آدمهای روانی دوری کنید، بذار بگن ترسید، آره ما از حیوون وحشی میترسیم 👊سیر تکامل من در نی نی سایت: کوشاجون ۹۴، مکگیل ۹۶، سانتیاگو مکگیل ۹۷، سانتیاگو ۹۸ 🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ایناک بدبختی نیس فقط  یکم بدشانسی اوردی

انرژی منفی نده

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2720
ایناک بدبختی نیس فقط  یکم بدشانسی اوردی انرژی منفی نده

مثلا انفاق بد اول 

سعی میکنم آوردم باشم !

دومی ،

آرمش 

سومی 

چهارمی 

...

پشت سرهم !

تا افسرده بشم آه بکشم ،و بزنم زیر گریه !

پیش میره 

حتی اگه از حرفهام خوشتون نیومد ، برام گزارش نزنید چون خواهر و..ندارم فقط توی نی نی ساست میتونم حرفام رو بزنم . مرسیییی
2714
اگ اينقد انرژى منفى بدى همچنانم ادامه خواهد داشت

همش انرژی خوب ومثبت میدم 

ولی خدا انگار خوشش میاد  من رنج بکشم !

بابا همين الان قد يه ماهت انرژى منفى دادى خدا با تو چيكار داره اخه چند تا بدشانسى كوچيك بوده

دماغم خراب شد .

چرا بلافاصله چشمم عفونت کرد ؟

در حد کوری و بد فورم شدن 

دماغم خراب شد . چرا بلافاصله چشمم عفونت کرد ؟ در حد کوری و بد فورم شدن 

كجاى چشت عفونت كرد؟ كنژكتيويت؟ كوريو رتينيت؟ يه سرى مجارى چشمى به بينى ربط دارن ممكنه از عوارض عملت بوده باشه

فرم بينيتم جراح خراب كرده به خدا چه

كجاى چشت عفونت كرد؟ كنژكتيويت؟ كوريو رتينيت؟ يه سرى مجارى چشمى به بينى ربط دارن ممكنه از عوارض عملت ...

خب بلافاصله عفونت ادنوویروسی چشمی گرفتم .

بعدش هم ، فقط دهنم مونده بود سالم ،

که اونم دراثر غم وغصه خط افتاد پررنگ دو ورش .

چیزی ازم نموند ! خدابلا پشت بلا اورد بسرم !

تا جایی که تا تهش بره .

خب بلافاصله عفونت ادنوویروسی چشمی گرفتم . بعدش هم ، فقط دهنم مونده بود سالم ، که اونم دراثر غم وغص ...

ادنوويروس كه خطرناك نيس زياد

كلا نميخوام باهات بحث كنم ولى بدون همه چى دليل داره خدا براى كسى بد نميخواد، مشكل تو طرز فكرته عزيزم

2706