2737
2734
عنوان

انتخاب همسر

289 بازدید | 20 پست

سلام دوستان وقت همگی بخیر، کسی هست شوهرش یگان ویژه باشه؟ از زندگیتون راضی هستید؟خیلی سخت هستو استرسش زیاده؟

من 26 سالمه،خودم کارمندم و یه خواستگاری دارم همسن خودم ولی خب یگان ویژه هست کسیو تو اقوام و دوست و اشنا ندارم ک یگان ویژه باشه،نمیدونم قبول کنم یانه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بله شوهر من یگان ویژه ست ماموریت زیاد میرن ممکنه بعضی وقتا کنارت نباشه در کل من راضیم

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2738
یکی از فامیلای ما نمیدونم چی بھش میگن ازیناس کہ سرتاپا مشکی میپوشن عملیات انجام میدن ،خیلی پسر خوبیہ ...

همون یگان ویژه ست

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
جدا از استرسش، من همیشه با مشاغلی که مأمور هستن و معذور مشکل داشتم. اگه یه وقت باعث آسیب به یه بیگنا ...

😑

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
خوبہ کہ خیلی شغلہ جذابیہ بنظرم

اره ولی سختی هم داره 

بدک نیس😅 کلا تیراندازی عالی بوده معرفیش کردن،دیگ نمیدونم شیش تیکه هس یانه😂😂😑😑 فقط باشگاهو میره& ...

اخ من عاشق اینجور شغلام دوست موست نداره منو بهشون معرفی کنی ☺😍😍

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
2706