1464
1411
عنوان

انتخاب همسر

233 بازدید | 20 پست

سلام دوستان وقت همگی بخیر، کسی هست شوهرش یگان ویژه باشه؟ از زندگیتون راضی هستید؟خیلی سخت هستو استرسش زیاده؟

من 26 سالمه،خودم کارمندم و یه خواستگاری دارم همسن خودم ولی خب یگان ویژه هست کسیو تو اقوام و دوست و اشنا ندارم ک یگان ویژه باشه،نمیدونم قبول کنم یانه 

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1457
یکی از فامیلای ما نمیدونم چی بھش میگن ازیناس کہ سرتاپا مشکی میپوشن عملیات انجام میدن ،خیلی پسر خوبیہ ...

همون یگان ویژه ست

مگه میشه تو باشی و من آرزوی دیگه ای داشته باشم همسر من؟؟؟😍😍
1334
جدا از استرسش، من همیشه با مشاغلی که مأمور هستن و معذور مشکل داشتم. اگه یه وقت باعث آسیب به یه بیگنا ...

😑

�امام علی(ع)                                                   زمانی که حضرت مهدی ظهور کند،زمین چنان برکات و گنج هایش را خارج می کند که دیگر فقیری یافت نمی شود که به آن صدقه دهند.😍❄💙
بدک نیس😅 کلا تیراندازی عالی بوده معرفیش کردن،دیگ نمیدونم شیش تیکه هس یانه😂😂😑😑 فقط باشگاهو میره& ...

اخ من عاشق اینجور شغلام دوست موست نداره منو بهشون معرفی کنی ☺😍😍

1418

همه شغل استرس داره

ولی هر شغلی درصد مرگش بالا نیست

بلاخره میرم یک کشوری که آزادی را در پوشش نمیبیند😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍 دوست گلم اگه مشکل پوستی از نوع خاص داری  پی ام بده شاید من همان فرستاده ای  باشم که تو راه به وسیله فردی درمان کرد ......
اخ من عاشق اینجور شغلام دوست موست نداره منو بهشون معرفی کنی ☺😍😍

😅😅😅 عزیییزم والا بخدا نمیدونم،قرار شد قبول کنم بعدش دوستاشو بهت معرفی میکنم😂😂😘😘

1437