2726
عنوان

لطفااا بیایید دوستان.حاجت روا ها

126 بازدید | 15 پست

سلام من میخام یه کار مهمی شروع کنم میخام این اتفاق ب زودی برامواتفاق بیوفته آیا راهی هست که زود ب حاجتم برسم.ذکری نذری دعایی.خیلی نیازدب همفکری و راهنماییتون دارم.دریغ نکنید لطفا

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نماز موسی بن جعفر علیه السلام 

حاجت میده؟؟؟چجور خونده میشه.

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
کمک به نیازمندان میتونه گربه تو کوچه باشه تا ....

همیشه تا حدی که برام مقدوره کمک میکنم همقدوارم همه اینکارو انجام بدن

همیشه تا حدی که برام مقدوره کمک میکنم همقدوارم همه اینکارو انجام بدن

پس اکر به صلاحت باشه حتما زیر سایه پروردگار درست میشه

آمین

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست
اينو خودم شنيدم زن عموم بهم گفت خيليم ميگفت ک حاجت ميده بري رو پشت بوم ي دايره دور خودت بکشي 72بار ا ...

ممنون عزیزم حتما امتحان میکنم.ان شاالله همه حاجت روا شن ماهم بین اونها

پس اکر به صلاحت باشه حتما زیر سایه پروردگار درست میشه آمین

ممنون از دعای قشنگت منو همسرم هرکاری میخاییم شروع کنیم توش گره میوفته نمیدونم علتش چیه.خیلی دلشکسته میشم.ولی از خدا نباید ناامید شد.

ممنون از دعای قشنگت منو همسرم هرکاری میخاییم شروع کنیم توش گره میوفته نمیدونم علتش چیه.خیلی دلشکسته ...

زیاد تو چشم هستین

زندگی تون رو برای کسی نگین

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست
زیاد تو چشم هستین زندگی تون رو برای کسی نگین

متاسفانه بله.وضعیت مالی متوسط داریم ولی خیلیا میگن که تو چشم هستیمو این خیلی بده

2706