2410
2553
عنوان

خواستگارم ی سوال ازم پرسید ک جوابشو نمیدونم....

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 33 پست
عزیزم ایشون انگاری خیلی دلشون نمیخاد بیان خواستکاریا

ن بحث اون میست ...

یه خبر خوب برای تو❤اگر دوست دارین انگلیسی رو یاد بگیرین باهزینه کم یا به من درخواست دوستی بدین یا به ادرس تل پیام بدین        english_teacher99@

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باید بزرگترش که باهاشه بگه بذارید نظر خود دخترتونو بدونیم الان دیگه جوونها خودشون تصمیم میگیرن و.... ...

وااای بابای من اصلا منطق نداره

یه خبر خوب برای تو❤اگر دوست دارین انگلیسی رو یاد بگیرین باهزینه کم یا به من درخواست دوستی بدین یا به ادرس تل پیام بدین        english_teacher99@
2720
بهش بگو اگه تو واقعا منو بخوای میای و خانوادمو راضی میکنی

اره درسته...

بگه حالا اگه دخترت دلش شوهر بخاد چی

😂😂😂😂

اگه شما این سوالو از ایشون میپرسیدین معقولانه تر بود ن اینکه اوشون از شما بپرسه

اخه بیچاره بس ک اومده و رفته و ....ن شنیده میگ اگ اینو گف جواب این سوالشو دیگ چی بدم

2714

چرا همه تون گفتین نمیخوادش!!من که همچین برداشتی از حرف خاستگار اسی نکردم

چیز خاصی نگفته ک بنده خدا

گفته حالا اومدیم بابات اصلا قصد شوهردادانتو نداشته باشه من چیکارکنم....

منظورش این بوده در نهایت چطور باباتو راضی کنیم

دنیا اگه عدالت داشت مرد هم بکارت داشت 
چرا همه تون گفتین نمیخوادش!!من که همچین برداشتی از حرف خاستگار اسی نکردم چیز خاصی نگفته ک بنده خدا ...

اره

اخه بیچاره بس ک اومده و رفته و ....ن شنیده میگ اگ اینو گف جواب این سوالشو دیگ چی بدم

اگه قسمت هم باشین بالاخره میشه🤗🤗🤗ایشالله هر چی خیره

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆
اگه قسمت هم باشین بالاخره میشه🤗🤗🤗ایشالله هر چی خیره

ممنونم❤❤

2706