1464
1411

ما چهارساله باهمیم 

بابام هی مخالفت میکنه

امشب گف اگر بابات اصلا گف من نمیخوام دختر شوخر بدم من باید چی جواب بدم...😔

اگر دوست دارین انگلیسی یاد بگیرین به من پیام بدین  ایدی تل [email protected]

عزیزم ایشون انگاری خیلی دلشون نمیخاد بیان خواستکاریا

شازده کوچولو پرسید کی اوضاع بهتر میشه؟                 روباه گفت : از وقتی ک بفهمی همه چیز به خودت بستگی داره ...                                                        ( کاربر قدیمی ام ک ب لطف بعضی دوستان ترکیدم 😏 ) 

دلیل مخالفت پدرت چیه؟

《در واقع حقیقت فمینیسم،انبوه زنان آشفته و خسته از کاری است که کودکان خود را به مهد کودک سپرده و دنبال شغل کم دستمزدی می شتابند که حتی با آن علاقه هم ندارند》 برگرفته از کتاب "شعار برابری در تابوت صورتی"

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1436

😂😂😂😂زندگی توعه

بعد ما بگیم جوابشو

ما بگیم فرار کن

یا دور پسر رو خط،بکش

انجام میدی خانم معلم🤓🤔

بلاخره میرم یک کشوری که آزادی را در پوشش نمیبیند😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍 دوست گلم اگه مشکل پوستی از نوع خاص داری  پی ام بده شاید من همان فرستاده ای  باشم که تو راه به وسیله فردی درمان کرد ......
1432

باید بگی هرچی بابام میگه ...از حالا جنگ راه نندازه ...بعدم از نظر من طرف عاشق شما نیشت اگر بود شما رو بین خودش و خانوادش نمیزاشت ..تلاششو میکرد و هرگز چنین سوالی نمیکرد ...مطمئنی مقدمه چینی نمیکنه که جدا بشید ؟؟

1418

باید بزرگترش که باهاشه بگه بذارید نظر خود دخترتونو بدونیم الان دیگه جوونها خودشون تصمیم میگیرن و.... که تو باید رضایتتو به پدرت بفهمونی

روی پیشونی فرشته ها نوشته هرکی دختر داره جاش وسط بهشته
باید بزرگترش که باهاشه بگه بذارید نظر خود دخترتونو بدونیم الان دیگه جوونها خودشون تصمیم میگیرن و.... ...

وااای بابای من اصلا منطق نداره

اگر دوست دارین انگلیسی یاد بگیرین به من پیام بدین  ایدی تل [email protected]
1469