2733
2734
عنوان

اگزما وقرمزي شديد صورتم. كمك كنيد لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 25 پست
باشه حتما ميرم. احتمال داره بيماري ديگه باشه. واي خدا. 

همون بیماریهای روماتولوژیک که دوستمون گفتن.

الان که وقت استرس گرفتن نیست دختر خوب. یه درصد چیزی م باشه، با تشخیص به موقع درمانپذیره.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همون بیماریهای روماتولوژیک که دوستمون گفتن. الان که وقت استرس گرفتن نیست دختر خوب. یه درصد چیزی م ب ...

باشه عزيزم. ممنونم بابت راهنماييتون. حتما پيگيرش ميشم. 

2728

تنها پمادی ک در اولین استفاده ٬مشکلتون رو برطرف میکنه٬ پماد چشمی ویتامین آ هقت... ویتامین آ٬ پسوند و پیشوند نداره. قشنگگگ پوست رو ویتامینه میکنه.اگه ب لب بزنی لب رو نرم و خوش رنگ میکنه.پوسته ها رو می بره.من درماتیت سبوره دارم حتی پوسته های ابرو رو می بره.ب ریشه مژه هات بزنی مژه ها بلند میشن.خیلیییی کاربرد داره.ناخنا رو زیبا و بلند میکنه.دیگه کم مونده ویتامین ا رو بریزم توی غذا و بخورم.یکبار قرص ویتامین ا یک بسته خریدم اما قرص ویتامین آ رو زیاد نخورید برا کبد خوب نیست.اکثر میوه ها ویتامین آ دارن.ویتامین آ رو میزنم ب دستام چون خارش دارن . مثل اب هست ن رنگ داره ن بو ن حساسیت ایجاد میکنه.کاش می شد ب موهامم بزنم.ی بار زدم ب پوست سرم اصلا خوب نبود موهام بهم چسبیدن.قیمتش دو هزار و پانصد تومان.پیشگیری میکنه از چروک.خداجونم شکرت بخاطره اشنایی من با ویتامین ا. عزیزم ببخشیدکامنتم طولانی شد.

لااااایک نکن مهربون... یه روز یه نفر وارد زندگیم میشه که خیلی پاک و زلال مثل آب چشمه. تا حالا شنیدی صدای چشمه رو ؟ کنار دریا، قدم زدی؟ نسیم خنک رو توی گرما ، حس کردی؟ توی هوای سرد، شیر گرم خوردی؟ به شبای برفی زمستون، نگاه کردی؟ اهنگ مورد علاقت،که اسمشو نمیدونستی، پیدا کردی؟ امیدوارم یه روز برفی، یه نفر بیاد ، در خونه رو بزنه، بگه من اومدم، و اونقدرررر محکم بغلم کنه که تکه های شکسته ی قلبم، سر جاش قرار بگیره.حس کنم خودمو پیدا کردم . یه نفر که جبران می کنه تمام سالها و روزایی که از دیگران تمنای محبت داشتم. یه نفر که معجزه زیبای الهی از طرف خدای مهربونم باشه ، یه فرشته ی نجات که وقتی می خوابه،خواب رو از چشمام میگیره و محو نگاه قشنگش میشم.حرف که میزنه، بهترین شنونده میشم.وقتی به حرفام گوش میده، قشنگترین حرفا رو میگم. و وقتی کنارم نیست، منتظر اومدنش میشم.دلم میخواد باشی تا زندگی کنم و هر لحظه بگم : خدایا شکرت ، من عاشق زندگی هستم
تست بیماریهای روماتولوژی تا به حال ندادین؟؟؟؟

لپ منم خشک‌و قرمز میشه‌البته نه همیشه گاها‌.متخصص پوست رفتم‌کرم‌ترکیبی داد گاها میزنم وقتی قرمزبشه.حسمیکنم‌یه کوچولو هم‌ورم داره اون لپم.اطلاعی دارین ازین مورد؟

لپ منم خشک‌و قرمز میشه‌البته نه همیشه گاها‌.متخصص پوست رفتم‌کرم‌ترکیبی داد گاها میزنم وقتی قرمزبشه.ح ...

قرمزی روی بینی که تا روی صورت هم کشیده میشه معمولا نیاز به بررسی بیشتر داره 

مورد شما اگزماست قطعا

تنها پمادی ک در اولین استفاده ٬مشکلتون رو برطرف میکنه٬ پماد چشمی ویتامین آ هقت... ویتامین آ٬ پسوند و ...

واااي. ممنون از لطفتون ك تجربتون رو برام فرستاديد.  يك دنيا ممنون 🌹🌹

2738