1472
1411

روي گونه ها ودور بيني. پوستم خشك خشك خشك شده وقرررررررررررمز. 

خدايا چكار كنم 😭

تو رو خدا اگ كسي راه حلي بلده بگه. 

تو شهرمون دكتر پوست هم نداريم. 😢😢

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1475
اگه مطمئنی اگزماست لوسیون  افی بتازون بزن میره

خودم هم نميدونم اما يادمه يه بار رفتم دكتر گفت شايد بخاطر شوره زيادي كه موهام داره.  پوستم اين طور شده. 

اما تازگيا نرفتم.  تو افتاب كه ميرم كه سرخ سرخ ميشه

خودم هم نميدونم اما يادمه يه بار رفتم دكتر گفت شايد بخاطر شوره زيادي كه موهام داره.  پوستم اين ...

حالا تست کن تا ۳روز بزن روزی ۳بار صبح ظهر شب اگه رفت و خوب شد بدون اگزماست 

۱۱ اذر تولدمه😍😍تفلد تفلددد تفلددددم مبالککک😊پیشاپیش😁
8
مشکل دیگه ای نداری؟ مثلا درد مفاصل، زخم دهانی، حساسیت پوست به نور؟

مشكل درد پا دارم. اما فقط تو روز اول پريود 

حساسيت به نور هم كه فقط تو افتاب قرمزيش بيشتر ميشه

مشكل درد پا دارم. اما فقط تو روز اول پريود  حساسيت به نور هم كه فقط تو افتاب قرمزيش بيشتر ميشه

اون درد پا که مهم نیست.

ولی کلا قرمزی صورت رو جدی بگیرین. پوست هم نشد، یه متخصص داخلی برین. 

نگران نشی، به احتمال خیلی زیاد چیزی غیر از یه اگزمای معمولی نیست. ولی چک بشه بهتره.

1476
باشه حتما ميرم. احتمال داره بيماري ديگه باشه. واي خدا. 

همون بیماریهای روماتولوژیک که دوستمون گفتن.

الان که وقت استرس گرفتن نیست دختر خوب. یه درصد چیزی م باشه، با تشخیص به موقع درمانپذیره.

همون بیماریهای روماتولوژیک که دوستمون گفتن. الان که وقت استرس گرفتن نیست دختر خوب. یه درصد چیزی م ب ...

باشه عزيزم. ممنونم بابت راهنماييتون. حتما پيگيرش ميشم. 

تنها پمادی ک در اولین استفاده ٬مشکلتون رو برطرف میکنه٬ پماد چشمی ویتامین آ هقت... ویتامین آ٬ پسوند و پیشوند نداره. قشنگگگ پوست رو ویتامینه میکنه.اگه ب لب بزنی لب رو نرم و خوش رنگ میکنه.پوسته ها رو می بره.من درماتیت سبوره دارم حتی پوسته های ابرو رو می بره.ب ریشه مژه هات بزنی مژه ها بلند میشن.خیلیییی کاربرد داره.ناخنا رو زیبا و بلند میکنه.دیگه کم مونده ویتامین ا رو بریزم توی غذا و بخورم.یکبار قرص ویتامین ا یک بسته خریدم اما قرص ویتامین آ رو زیاد نخورید برا کبد خوب نیست.اکثر میوه ها ویتامین آ دارن.ویتامین آ رو میزنم ب دستام چون خارش دارن . مثل اب هست ن رنگ داره ن بو ن حساسیت ایجاد میکنه.کاش می شد ب موهامم بزنم.ی بار زدم ب پوست سرم اصلا خوب نبود موهام بهم چسبیدن.قیمتش دو هزار و پانصد تومان.پیشگیری میکنه از چروک.خداجونم شکرت بخاطره اشنایی من با ویتامین ا. عزیزم ببخشیدکامنتم طولانی شد.

مهربون لایک نکن.
1450