2726
عنوان

روزهای بعد از طلاق و ازدواج مجددم

| مشاهده متن کامل بحث + 8127 بازدید | 82 پست
آخ جمله اخرت کمرم رو شکست ... منم همیشه می‌دونم جدا هم بشم حسرت میکشم  هنوز هم جدا نشدم اما ه ...

سلام،جطوري؟البته كه ميدونم اوضاعتو،يعني كشيدم ديكه،خودت ك درجرياني!

دارم ميرم سركار،خداروشكر.

خب جمله ي آخرم واقعيته ديكه،بنظرت غير از اينه!

يه صلوات واسه عاقبت بخیر شدنم ميفرستين،ممنونم.
سلام،جطوري؟البته كه ميدونم اوضاعتو،يعني كشيدم ديكه،خودت ك درجرياني! دارم ميرم سركار،خداروشكر. خب ج ...

سلام خوبم آره 

اما وقتی این جملات رو میخونم واقعا کمرم می‌شکنه 

من غصه این رو میخورم همین حالا می‌دونم اما خب کاری ازم برنمیاد 

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای وای تاپیکت آدم رو داغون می‌کنه تا شاد من واقعا حالم بد شد با اینکه تمام تلاشم رو کردم که به طلاق ...

عزیزم واقعیت همیشه تلخه..باید بپذیری و ناراحت نشی..شما ناراحت شدی چون دوست نداری طلاق بگیری..ولی وقتی تمام تلاشتو کردی و نشد لطفا دیگه به درست شدن فکر نکن و خودتو‌نجات بده..اون زندگی دیگه فایده نداره..من خیلی تلاش کردم ولی نشد و توافقی بالاخره جدا شدیم..و خودمو نجات دادم ..بازم به گذشته برگردم حتی زودتر طلاق میگیرم و هرگز پشیمون نیستم..فکرش آدمو اذیت میکنه ولی مهم اینه که دیگه خودش نیست که هم ازار جسمی هم روحی به ادم بزنه..شره این بیشرفا از زندگیمون کنده بشه بهتره..طلاق بگیر به خدا خیره دنیا و اخرت رو نصیب خودت کردی

2728
ای وای تاپیکت آدم رو داغون می‌کنه تا شاد من واقعا حالم بد شد با اینکه تمام تلاشم رو کردم که به طلاق ...

معلومه خیلی مضطرب و‌پریشونی...حال چند سال پیش منو داری دقیقا همینطور بودم به همه در زدم و نشد..قرص ارام بخش میخوردم..ولی الان که بعد از کلی تجربه به اون ماجرا فکر میکنم واقعا میگم کاش اون کارا رو نمیکردم و انقد خودمو عذاب نمیدادم ..نشد که نشد به درک..به جهنم..قرار نیست که اعدامت کنن..از طلاق نترس..بهترین راهه نجاته برای امثال منو تو..نگران نباش توکل کن به خدا

معلومه خیلی مضطرب و‌پریشونی...حال چند سال پیش منو داری دقیقا همینطور بودم به همه در زدم و نشد..قرص ا ...

منم بخاطر همين ترسا و البته دوست داشتن بيش از حدّم،٥سال تلاش كردم،اخرش نشد ديكه،اماهنوزم دوستش دارم،واي منطقم كفت ديكه بسّه

يه صلوات واسه عاقبت بخیر شدنم ميفرستين،ممنونم.
معلومه خیلی مضطرب و‌پریشونی...حال چند سال پیش منو داری دقیقا همینطور بودم به همه در زدم و نشد..قرص ا ...

آره عزیزم خیلی میترسم از اینکه بعدا همیشه یه گوشه از قلبم رو برای همیشه با خودش ببره و کنده بشه

من خیلی تلاش کردم اما همه راه ها رو رفتم و اون تنها کاری که کرد همه درها رو بست با اینکه هنوز جدا نشدیم اما دیگه  الان دیگه کاری ازم برنمیاد واین خیلی بده میدونم راه سختیه و این بیشتر اذیتم می‌کنه و اینکه همین حالا می‌دونم اما کاری ازم برنمیاد خیلی بیشتر عذابم میده

گهگداری اذیت میشم اما درکل کنار اومدم چون من هنوز دقیقا ۱۴ماهه تو این شرایط هستم اما وقتی میام نی نی سایت و میخونم تکه ای از قلبشون با اون جدایی رفته و کنده شده حقیقتا تنش و اضطرابم بیشتر میشه وحس تردید و تشویش 

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏