2410
2553
عنوان

روزهای بعد از طلاق و ازدواج مجددم

| مشاهده متن کامل بحث + 8098 بازدید | 82 پست
یعنی هیچ راهی نداشتی که جدانشی؟ وقتی باهم خوب بودید نباید رهامیکردیدهمدیگه رو. من همیشه فک میکنم راه ...

خدانكنه دلت خالي شه.

سرنوشتا كه مثل هم نيست،انشالله كه به خوبي و شادي مشكلاتت رفع ميشن.

يه صلوات واسه عاقبت بخیر شدنم ميفرستين،ممنونم.
همه راهارو رفتم،٥سال تلاش كردم. تو عقد همه ميكفتن نرو خونه خودت،اما شوهرم مقابل خانواده ش ايستاد يك ...

بدجوری تودلم خالی شد. شوهرمنم بالجبازی میخوادهمه چیوبهم بریزه. تاالان نتونستم بهش بفهمونم هنوزهم میشه ازاول شروع کنیم. به اجباررفتاراش رفتم براطلاق  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا انگار داستان جنایی بوده . یه اتفاق ساده بوده چرا انقدر تلاش میکنین بگین داستان بوده  یه ط ...

واقعا نمیدونم چرا انقد با دید منفی بعضیا وارد میشن و به راحتی تهمت دروغگویی میزنند..واقعا برای این جور ادمها متاسفم 

کسی که عقد کرده و هنوز زیر سقف نرفته رو ما میگیم نامزد..و اصولا بعد از عقد رو میگن ازدواج..چه فرقی د ...

منم متاسفم واسه ی بی فرهنگیه ما ایرانیا که فضای مجازیو با فضای تخیلی اشتباه گرفتیم و اعتماد رو از بین بردیم 

2720
بدجوری تودلم خالی شد. شوهرمنم بالجبازی میخوادهمه چیوبهم بریزه. تاالان نتونستم بهش بفهمونم هنوزهم میش ...

اخ دقيقا مثه شوهرسابق من،بااين افكاراي بوسيده شون!همشم بخاطر وجود خانواده ي بدجنس بود، اكه اونا اينقد بي ادبي و بي اخترامي و بدجنسي نميكردن،تهش اين نميشد

يه صلوات واسه عاقبت بخیر شدنم ميفرستين،ممنونم.
پست های قبلی رو خوندی حتما..متولد ۷۰هستم

خب اگه خونده بودم ک نمیپرسیدم عزیز

خودت ب اطرافیانت خوش بین باش تا بقیه هم بهت ظن خوب داشته باشن

ان شالله خوشبخت و عاقبت بخیر بشید

خدایا شکرت😍 که لایق شدم بارداری رو تجربه کنم کاش لایق مادر شدن هم باشم❤
2714
واقعا نمیدونم چرا انقد با دید منفی بعضیا وارد میشن و به راحتی تهمت دروغگویی میزنند..واقعا برای این ج ...

عزیزم هنوز هم دوسش داری اولی رو 

ببخشید بی پروا پرسیدم برای خودم میگم 

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
ممنون بابت تابيكت،روحيه كرفتم! من يه ماهه جدا شدم اما بشدّّتمهرش تو دلم هست هنوز،وبقول شما منم يكدو ...

آخ جمله اخرت کمرم رو شکست ...

منم همیشه می‌دونم جدا هم بشم حسرت میکشم 

هنوز هم جدا نشدم اما هیچ کاری ازم برنمیاد این خیلی سخته مرگ تدریجی انگار

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
عزیزم هنوز هم دوسش داری اولی رو  ببخشید بی پروا پرسیدم برای خودم میگم

راستش بله ولی شوهر دومم رو بیشتر از اون دوست دارم..اگر بخوام انتخاب کنم شوهر دومم رو انتخاب میکنم..چون با اون فقط زجر میکشیدم

راستش بله ولی شوهر دومم رو بیشتر از اون دوست دارم..اگر بخوام انتخاب کنم شوهر دومم رو انتخاب میک ...

خیلی سخته پس هیچوقت فراموش نمیشه نفر اول و طلاق؟

اونایی که میگن واسمون مهم نیست و فراموشش کردیم الکی میگن؟

خیلی میترسم از همین اما من دست خودم نیست همه کار کردم و نشد اون نخواست البته هنوز جدا نشدیم اما کاری دیگه ازم برنمیاد 

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
هیچ وقت فراموش نمیشه فقط عادت میکنی به نبودنش تو زندگیت

ای وای تاپیکت آدم رو داغون می‌کنه تا شاد من واقعا حالم بد شد با اینکه تمام تلاشم رو کردم که به طلاق نکشه هنوزم جدا نشدیم اما میشم بالاخره 

شما تلاش کردی که جدا نشی؟

به درخواست کدومتون بود

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
2706