2726
عنوان

روزهای بعد از طلاق و ازدواج مجددم

| مشاهده متن کامل بحث + 8127 بازدید | 82 پست
چنتا پست قبلتر نوشته نامزدم . الان میگه دو سال ازدواج کردم 😕

بیخیال وارد جزییاتش نشو درست بگه یا دروغ بهرحال داستان واقعی خیلی از آدماست امسال من

تیکر تولد یکسالگی پسرگلم هستش  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا انگار داستان جنایی بوده . یه اتفاق ساده بوده چرا انقدر تلاش میکنین بگین داستان بوده 

یه طلاق بعدشم ازدواج .عجیب نیست که میگین داستانه . 

خداروشکر که حالت خوبه استارتر

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2728
عزيييييييزم. مال منم از رو غرورش و خاواده ش بود،وكرنه تا اخرين لحظه هم باهم خوب بوديم،حتي بابغلو بو ...

یعنی هیچ راهی نداشتی که جدانشی؟ وقتی باهم خوب بودید نباید رهامیکردیدهمدیگه رو. من همیشه فک میکنم راهی هست اما من بلد نیستم که جلوشو بگیرم. باحرف تو، تودلم خالی شد 

یعنی هیچ راهی نداشتی که جدانشی؟ وقتی باهم خوب بودید نباید رهامیکردیدهمدیگه رو. من همیشه فک میکنم راه ...

همه راهارو رفتم،٥سال تلاش كردم.

تو عقد همه ميكفتن نرو خونه خودت،اما شوهرم مقابل خانواده ش ايستاد يك تنه عروسي كرفت در عرض١٠روز! همه كارا رو خودش انجام داد تنها.

اما تو خونه داري ديكه كم اورد،اينقد اذيتمون كردن،اونم بريد،حتي الانم تنها تو همون خودمون زندكي ميكنه بي وسيله تو شرايط سخت،فك كن!

يه صلوات واسه عاقبت بخیر شدنم ميفرستين،ممنونم.
انشالله ..توکل کن به خدا..نجاتت میده..شک‌نکن

فعلا كة شكّ كردم راستش،اخه ما به سختي همه جيزو جمعوجور كرديم، جرا بازم تهش اين شد!جرا دونفري كه همو دوس دارن بايد تهش اين باشه،اين جه صلاحيه اخة!!؟

يه صلوات واسه عاقبت بخیر شدنم ميفرستين،ممنونم.
چنتا پست قبلتر نوشته نامزدم . الان میگه دو سال ازدواج کردم 😕

کسی که عقد کرده و هنوز زیر سقف نرفته رو ما میگیم نامزد..و اصولا بعد از عقد رو میگن ازدواج..چه فرقی داره الان..چرا انقد با دید منفی..متاسفم

2706