2410
2553
عنوان

روزهای بعد از طلاق و ازدواج مجددم

| مشاهده متن کامل بحث + 8098 بازدید | 82 پست

اگه پسرعموت نمیدونست طلاق گرفتی چجوری ازت خواستگاری کردن اونا نمیدونستن متاهل هستی 🤔

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چجوری زندگی میکنید که دختر عموت از زن شوهردار خواستگاری میکنه

سوال منم هس

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2720

ممنون بابت تابيكت،روحيه كرفتم!

من يه ماهه جدا شدم اما بشدّّتمهرش تو دلم هست هنوز،وبقول شما منم يكدونه دختري هستم كه هيجوقت اشكامو به خونواده م نشون ندادم كه غصه بخورن،درظاهر عالي،در باطن نابووووووووود!!!!!

منوشوهرم زندكي بسيار عاليه داشتيم اما امان از خانواده ي بد!!!

خيلي خوشحال شدم كه اينده ي قشنكي واستون رقم خورده،انشالله كه هممون همينطور عاقبت بخير شيم.

اما من ميكم تا ابد يه كوشه از قبلم كنده شده بياد اولين عشق.

يه صلوات واسه عاقبت بخیر شدنم ميفرستين،ممنونم.

دقیقا سرگذشت من بود منو بردی ب یاد دوسال قبل خودم منم دقیقا یکساعت بعد طلاقم پسرداییم خاستگاریم کرد الانم یک پسر نازخوشکل دارم چقدر زندگی ما آدما شبیه هم هست همه یک جوریم

تیکر تولد یکسالگی پسرگلم هستش  
2714
وسر عموت نمیدونسته که طلاق گرفتی و میدونسته که شوهر داری بعد پیشنهاد ازدواج داده؟ 

چون عروسی ما دقیقه یک هفته به مراسم بهم خورد و سه سال طول کشید تا جدا بشیم..همه اقوام دوستان فکر میکردند من جدا شدم کسی باورش نمیشد اینهمه طول کشیده..و ما در حقیقت سه سال قبل جداییمون بین مردم پیچیده بود..پدرم هم همون موقع ها به همه گفته بود که دارن جدا میشن..

دقیقا سرگذشت من بود منو بردی ب یاد دوسال قبل خودم منم دقیقا یکساعت بعد طلاقم پسرداییم خاستگاریم کرد ...

توروخدا؟؟؟وای عزیزم..یک نفرو بالاخره پیدا کردم مثل خودم...شما هم از قبل میدونستی پسرداییت میخوادت یا نه؟؟؟

دقیقا سرگذشت من بود منو بردی ب یاد دوسال قبل خودم منم دقیقا یکساعت بعد طلاقم پسرداییم خاستگاریم کرد ...

خداروشكر كه اينده هاتون بعد طلاق خوب شده،البته كه خدا بزركه.

ولي من جز همسرسابقم دلم نميخاد به هيجكس ديكه فكر كنم،خيييلي خلم

يه صلوات واسه عاقبت بخیر شدنم ميفرستين،ممنونم.
2706