1464
1411
عنوان

روزهای بعد از طلاق و ازدواج مجددم

| مشاهده متن کامل بحث + 2016 بازدید | 82 پست
یعنی هیچ راهی نداشتی که جدانشی؟ وقتی باهم خوب بودید نباید رهامیکردیدهمدیگه رو. من همیشه فک میکنم راه ...

خدانكنه دلت خالي شه.

سرنوشتا كه مثل هم نيست،انشالله كه به خوبي و شادي مشكلاتت رفع ميشن.

يه صلوات واسه عاقبت بخیر شدنم ميفرستين،ممنونم.
همه راهارو رفتم،٥سال تلاش كردم. تو عقد همه ميكفتن نرو خونه خودت،اما شوهرم مقابل خانواده ش ايستاد يك ...

بدجوری تودلم خالی شد. شوهرمنم بالجبازی میخوادهمه چیوبهم بریزه. تاالان نتونستم بهش بفهمونم هنوزهم میشه ازاول شروع کنیم. به اجباررفتاراش رفتم براطلاق  

حالا انگار داستان جنایی بوده . یه اتفاق ساده بوده چرا انقدر تلاش میکنین بگین داستان بوده  یه ط ...

واقعا نمیدونم چرا انقد با دید منفی بعضیا وارد میشن و به راحتی تهمت دروغگویی میزنند..واقعا برای این جور ادمها متاسفم 

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

کسی که عقد کرده و هنوز زیر سقف نرفته رو ما میگیم نامزد..و اصولا بعد از عقد رو میگن ازدواج..چه فرقی د ...

منم متاسفم واسه ی بی فرهنگیه ما ایرانیا که فضای مجازیو با فضای تخیلی اشتباه گرفتیم و اعتماد رو از بین بردیم 

1436
بدجوری تودلم خالی شد. شوهرمنم بالجبازی میخوادهمه چیوبهم بریزه. تاالان نتونستم بهش بفهمونم هنوزهم میش ...

اخ دقيقا مثه شوهرسابق من،بااين افكاراي بوسيده شون!همشم بخاطر وجود خانواده ي بدجنس بود، اكه اونا اينقد بي ادبي و بي اخترامي و بدجنسي نميكردن،تهش اين نميشد

پست های قبلی رو خوندی حتما..متولد ۷۰هستم

خب اگه خونده بودم ک نمیپرسیدم عزیز

خودت ب اطرافیانت خوش بین باش تا بقیه هم بهت ظن خوب داشته باشن

ان شالله خوشبخت و عاقبت بخیر بشید

برا منه منتظر ی صلوات بفرستید شاید خدا ب دل پاک شما نگاه کن و حاجت منه خسته رو بده....ممنون
واقعا نمیدونم چرا انقد با دید منفی بعضیا وارد میشن و به راحتی تهمت دروغگویی میزنند..واقعا برای این ج ...

عزیزم هنوز هم دوسش داری اولی رو 

ببخشید بی پروا پرسیدم برای خودم میگم 

خدای من،،،گاهی تو را بزرگ میبینم و گاه تو را کوچک!        ولی خوب می دانم که  این تو نیستی بزرگ میشوی و کوچک...این منم که گاه نزدیک می شوم و گاه دور....
8
ممنون بابت تابيكت،روحيه كرفتم! من يه ماهه جدا شدم اما بشدّّتمهرش تو دلم هست هنوز،وبقول شما منم يكدو ...

آخ جمله اخرت کمرم رو شکست ...

منم همیشه می‌دونم جدا هم بشم حسرت میکشم 

هنوز هم جدا نشدم اما هیچ کاری ازم برنمیاد این خیلی سخته مرگ تدریجی انگار

خدای من،،،گاهی تو را بزرگ میبینم و گاه تو را کوچک!        ولی خوب می دانم که  این تو نیستی بزرگ میشوی و کوچک...این منم که گاه نزدیک می شوم و گاه دور....
عزیزم هنوز هم دوسش داری اولی رو  ببخشید بی پروا پرسیدم برای خودم میگم

راستش بله ولی شوهر دومم رو بیشتر از اون دوست دارم..اگر بخوام انتخاب کنم شوهر دومم رو انتخاب میکنم..چون با اون فقط زجر میکشیدم

راستش بله ولی شوهر دومم رو بیشتر از اون دوست دارم..اگر بخوام انتخاب کنم شوهر دومم رو انتخاب میک ...

خیلی سخته پس هیچوقت فراموش نمیشه نفر اول و طلاق؟

اونایی که میگن واسمون مهم نیست و فراموشش کردیم الکی میگن؟

خیلی میترسم از همین اما من دست خودم نیست همه کار کردم و نشد اون نخواست البته هنوز جدا نشدیم اما کاری دیگه ازم برنمیاد 

هیچ وقت فراموش نمیشه فقط عادت میکنی به نبودنش تو زندگیت

ای وای تاپیکت آدم رو داغون می‌کنه تا شاد من واقعا حالم بد شد با اینکه تمام تلاشم رو کردم که به طلاق نکشه هنوزم جدا نشدیم اما میشم بالاخره 

شما تلاش کردی که جدا نشی؟

به درخواست کدومتون بود

1474
آخ جمله اخرت کمرم رو شکست ... منم همیشه می‌دونم جدا هم بشم حسرت میکشم  هنوز هم جدا نشدم اما ه ...

سلام،جطوري؟البته كه ميدونم اوضاعتو،يعني كشيدم ديكه،خودت ك درجرياني!

دارم ميرم سركار،خداروشكر.

خب جمله ي آخرم واقعيته ديكه،بنظرت غير از اينه!

سلام،جطوري؟البته كه ميدونم اوضاعتو،يعني كشيدم ديكه،خودت ك درجرياني! دارم ميرم سركار،خداروشكر. خب ج ...

سلام خوبم آره 

اما وقتی این جملات رو میخونم واقعا کمرم می‌شکنه 

من غصه این رو میخورم همین حالا می‌دونم اما خب کاری ازم برنمیاد 

ای وای تاپیکت آدم رو داغون می‌کنه تا شاد من واقعا حالم بد شد با اینکه تمام تلاشم رو کردم که به طلاق ...

عزیزم واقعیت همیشه تلخه..باید بپذیری و ناراحت نشی..شما ناراحت شدی چون دوست نداری طلاق بگیری..ولی وقتی تمام تلاشتو کردی و نشد لطفا دیگه به درست شدن فکر نکن و خودتو‌نجات بده..اون زندگی دیگه فایده نداره..من خیلی تلاش کردم ولی نشد و توافقی بالاخره جدا شدیم..و خودمو نجات دادم ..بازم به گذشته برگردم حتی زودتر طلاق میگیرم و هرگز پشیمون نیستم..فکرش آدمو اذیت میکنه ولی مهم اینه که دیگه خودش نیست که هم ازار جسمی هم روحی به ادم بزنه..شره این بیشرفا از زندگیمون کنده بشه بهتره..طلاق بگیر به خدا خیره دنیا و اخرت رو نصیب خودت کردی

ای وای تاپیکت آدم رو داغون می‌کنه تا شاد من واقعا حالم بد شد با اینکه تمام تلاشم رو کردم که به طلاق ...

معلومه خیلی مضطرب و‌پریشونی...حال چند سال پیش منو داری دقیقا همینطور بودم به همه در زدم و نشد..قرص ارام بخش میخوردم..ولی الان که بعد از کلی تجربه به اون ماجرا فکر میکنم واقعا میگم کاش اون کارا رو نمیکردم و انقد خودمو عذاب نمیدادم ..نشد که نشد به درک..به جهنم..قرار نیست که اعدامت کنن..از طلاق نترس..بهترین راهه نجاته برای امثال منو تو..نگران نباش توکل کن به خدا

1331