1472
1411
عنوان

روزهای بعد از طلاق و ازدواج مجددم

| مشاهده متن کامل بحث + 2016 بازدید | 82 پست

دقیقا سرگذشت من بود منو بردی ب یاد دوسال قبل خودم منم دقیقا یکساعت بعد طلاقم پسرداییم خاستگاریم کرد الانم یک پسر نازخوشکل دارم چقدر زندگی ما آدما شبیه هم هست همه یک جوریم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی پسرگلم هستش  

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

وسر عموت نمیدونسته که طلاق گرفتی و میدونسته که شوهر داری بعد پیشنهاد ازدواج داده؟ 

چون عروسی ما دقیقه یک هفته به مراسم بهم خورد و سه سال طول کشید تا جدا بشیم..همه اقوام دوستان فکر میکردند من جدا شدم کسی باورش نمیشد اینهمه طول کشیده..و ما در حقیقت سه سال قبل جداییمون بین مردم پیچیده بود..پدرم هم همون موقع ها به همه گفته بود که دارن جدا میشن..

1436
دقیقا سرگذشت من بود منو بردی ب یاد دوسال قبل خودم منم دقیقا یکساعت بعد طلاقم پسرداییم خاستگاریم کرد ...

توروخدا؟؟؟وای عزیزم..یک نفرو بالاخره پیدا کردم مثل خودم...شما هم از قبل میدونستی پسرداییت میخوادت یا نه؟؟؟

دقیقا سرگذشت من بود منو بردی ب یاد دوسال قبل خودم منم دقیقا یکساعت بعد طلاقم پسرداییم خاستگاریم کرد ...

خداروشكر كه اينده هاتون بعد طلاق خوب شده،البته كه خدا بزركه.

ولي من جز همسرسابقم دلم نميخاد به هيجكس ديكه فكر كنم،خيييلي خلم

يه صلوات واسه عاقبت بخیر شدنم ميفرستين،ممنونم.
1444
توروخدا؟؟؟وای عزیزم..یک نفرو بالاخره پیدا کردم مثل خودم...شما هم از قبل میدونستی پسرداییت میخوادت یا ...

آره خاستگارم بود چندسال قبلش من اون جواب رذ دادم باعشقم ازدواج کردم ک منجر ب طلاق شد پسرداییم میفهمید چ ساعتی طلاق میگیرم ب محض گرفتم زنگ زدن خاستگاریم کردن توعقد جدا شدم عده طلاق نداشتم بلافاصله بعد دوهفته با پسرداییم عفد کردم عکس عقدمون گذاشتم پروفایل و همسر سابقم رو سوزوندم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چجوری زندگی میکنید که دختر عموت از زن شوهردار خواستگاری میکنه

داستانمو کامل نخوندی جریان ما سه سال طول کشید کارهای دادگاهی..هیچ کس فکرشم نمیکرد من هنوز جدا نشده باشم..به هر حال اونا از سه سال قبل در جریان جدایی من بودن و پدرم براشون تعریف کرده بود..فقط فکر میکردن من تا اون موقع جدا شدم..و‌معجزه که میگم یعنی همین

خداروشكر كه اينده هاتون بعد طلاق خوب شده،البته كه خدا بزركه. ولي من جز همسرسابقم دلم نميخاد به هيجك ...

این درد همه ماست من بعضی وقتا فکرم میره دست خودم نیست چون طلاق من از رو لج لجبازی شد پسرداییم آش دهن سوزی نیست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474