2726
عنوان

خون توی ادرار باردارا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 208 بازدید | 26 پست
منم اینطوری بودم بستری شدم، عفونت ادراری هست که خیلی شایع و طبیعیه توی بارداری ولی حتما باید درمان ب ...

به من چیزی نگفت از بستری شدن فقط گفت باید زیاد آب بخوری

میشه واسه سلامتی و عاقبت بخیری پسرام صلوات بفرستید😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چکارکردی بهت دارو داد؟

اره قرص داد و امپول

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
به من فقط گفت آب بخور دیگه دارو نداد😔😕

شاید زیاد مهم نبوده

عفونت بارداری معمولا مقطعیه و با خوردن مایعات زیاد از بین میره

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
به من چیزی نگفت از بستری شدن فقط گفت باید زیاد آب بخوری

خب دارو میخواد،  یعنی دارو نداد؟؟ آب که باید زیادبخوری و حتما به حجم ادرارتهم توجه کن، یعنی همانقدر که آب میخوری باید ادرار داشته باشی، در غیر اینصورت باید داروی وریدی دریافت کنی که هرچه زودتر عفونت رو از بدنت بیرون ببره، حالا مصرف آب رو فراموش نکن، از روزی ۸ لیوان بیشتر باید آب بخوری، بازم پیگیری کن

به من فقط گفت آب بخور دیگه دارو نداد😔😕

برای من دفعه اول دارو نداد، چند هفته بعدش با درد شدید تو پهلوها و زیر شکم رفتم بیمارستان داشتم از ترس میمردم که نکنه بچه ام چیزی شده باشه، اول دارو داد گفت باید ظرف ۶ ساعت تغیر رو احساس کنی، که بهتر نشدم بدتر شدم. با دکترم تماس گرفتم که گفت برو بیمارستان و بستری شو. که بستری شدم و خیلی هم زود خوب شدم. حالا اگه دکترت پیگیری نمی کنه با جواب آزمایش  برو اورژانس یه بیمارستان خوب، و خودت پیگیری کن اونجا اگه ببینن عفونت زیاده بستری میکنن با سرم و داروی وریدی زود خوب میشی

تو چند هفتگی؟ الان خوب شدی؟  دارو دیگه بهت نداد؟

هفده هفته بودم

اره دیگ خوب شد

اصلا تموم شد دیگ...دارو هم دیگ نداد

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان