1472
1411
عنوان

خسته شدم از...

475 بازدید | 36 پست

دست سردی شوهرم خیلی بدشده فک میکنم ازم بدش میاد اصلا بهام حرف نمیزنه محبت نمیکنه عقده ای شدم ااعتماد به نفسم اومده پایین چیکار کنم اخه اولا خوب بود 

خیانت

شاید میان اینهمه نامردی .....باید شیطان راستاایش کرد 🖤...........چون دروغ نگفت ......جهنم را به جان خرید .....ولی تظاهر به دوست داشتن ادم نکرد 👍......................................هیچ مترسکی را شبیه گرگ نساختن ...شبیه خرس و پلنگ هم نساختن ...................به گمانم ترسناک تر از ادمیزاد نیافتن 👊

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436
1432
واسه همه یه نسخه میپیچی  😅😅😅😅

نه جارودستی جدیده  

عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو  عِجقم🙊آخایی  کراش🙊عجیجم  پِری  آقایی  آز  سز  اپی😳خخخخ😤ازد😞تودلی😩پسمل😏دخمل😕ریپ😯  رل😭😭😭😭😭                                    😩کاربریم رو بعلت گفتن حرفهای چیزدار ترکوندن😞                                  🌹خدایا صدای افکار آدمها را خاموش کن تا صدای تورا بشنوند؛آنقدر غرق در قضاوتند😞                         💃زندگی پیشنهادیه که یبار بیشتر بهت داده نمیشه پس درست ازش استفاده کن😍😍  
1474

خب سعی کن بری طرفش اما نه جوری که زیاده روی کنی و خستش کنی

اگر هرکاری کزدی دیدی نشد باخودس حرف بزن ببین مشکلش چیه شاید مشغله زیاد دارهو تو فکره که اینجوری سده اگر باهیچی حل نشد برو پیش مشاور

مساورم نمیتونی بری زنگ بزن ۱۴۸۰ مشاور تلفنی وصل شو به مشاور خانواده مشکلتو بگو اونا بهتر کمکت میکنن....به هرحال بیخیال نشو که همه چیز خودش درست شه

یه مدت کم محلش کن خودش به طرفت میاد

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
1331