2726
عنوان

کسی بوده شبیه من این اتفاق براش افتاده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 62 پست
عزیزم هم قدت عالی ونرماله وهم قده شوهرت  اگر از همون اول اختلاف قد توشوهرت توافق دارین نباید ک ...

خداکنه اینجور ک میگی باشه عزیزم ولی وقتی جلوی شوهرت خوردت کنن و شوهرت هیچ واکنشی نشون نده چه حسی میگیری؟ خداکنه واسه هیچکی دیگه پیش نیاد😔

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 
دست خودم نبود از ظهر تا حالا خودمو نگه داشتم نشد بروی خودم نیارم مطمئنم جوابو میگیره جواب اشکای الان ...

مردای قد کوتاه   بیشتر مرد زندگین  اینو مطمعن باش اگه از اول واست مهم نبوده که انتخابش کردی ممبعدم مهم نباشه ..

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببخشید جسارتا مگه وزنتون خیلی زیاده؟ اخه من یه پیجی تو اینستاگرام دیدم دختر خانوم یه مقدار هیکلی و ...

عکسشو میتونی بفرستی اینجا

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
کاش ادما یاد بگیرین هر حرفی رو نزنن،،حالا این پیرزن یه حرفی رو زد ،،ولی بی خبره چه دلی رو شکوند، ،به ...

اره واقعا چند وقت پیش تو یه مجلسی دختر خالم همین که وارد شد گفت وای چقدر سیاه و لاغر شدی انقدر به من سنگین اومد این حرف تا اخر مجلس کلا اعتماد به نفسمو از دست دادم رفتم یه گوشه نشستم

عشقا میشه برای مشکل پدرم صلوات بفرستید..میگن هر نفسی یه گرمایی داره،،،الهی بحق نفسهاتون مشکل پدرم حل بشه
2728
ببخشید جسارتا مگه وزنتون خیلی زیاده؟ اخه من یه پیجی تو اینستاگرام دیدم دختر خانوم یه مقدار هیکلی و ...

من درس زیاد میخوندم خیلییم زیاد درس میخوندم درحدی ک هیچ وقتی واسه ورزش نمیموند

خپل نیستم ولی یکم تپلم شکمم ندارم هیچی ... داشتم لاغر میکردم نمیدونم چرا همیشه یه سنگ جلوی پام میفته.... اون چی اون نباید یه تلاشی کنه

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 
اره واقعا چند وقت پیش تو یه مجلسی دختر خالم همین که وارد شد گفت وای چقدر سیاه و لاغر شدی انقدر به من ...

دقیقا همینه منم غذام کوفتم شد و تا اخر شوهرم ازم میپرسید یچیزیت شده چرا ناراحته چشات ولی الکی بهش ی چیز دیگه گفتم ک فقط بگذره

من درس زیاد میخوندم خیلییم زیاد درس میخوندم درحدی ک هیچ وقتی واسه ورزش نمیموند خپل نیستم ولی یکم تپ ...

اخه بعید میدونم مسئله قد درمان داشته باشه من خودم قدم ۱۶۲ خیلی دکتر رفتم برای بلند شدن،، گفتن تا زمانی که به بلوغ نرسیدی قابل درمانه و بعد از اون فقط جراحی که اونم هم هزینه داره هم ریسکش زیاده

عشقا میشه برای مشکل پدرم صلوات بفرستید..میگن هر نفسی یه گرمایی داره،،،الهی بحق نفسهاتون مشکل پدرم حل بشه
مردای قد کوتاه   بیشتر مرد زندگین  اینو مطمعن باش اگه از اول واست مهم نبوده که انتخابش کرد ...

ایشالا عزیزدلم مرسی از دلگرمیت❤

اخه بعید میدونم مسئله قد درمان داشته باشه من خودم قدم ۱۶۲ خیلی دکتر رفتم برای بلند شدن،، گفتن تا زما ...

اهان پس بیخیال😥😥😥😥 امشب بهش گفتم تو فقط یه بی غیرتی دل اونم شکست😢

اسی نگفتی واقعا خلبانی؟ 

نه شوهرم خلبانه خودمم شاید خلبانی هم گذروندم

عزیزم چرا اینقدر حساسی اگر نامزدت رو باقد کوتاه تر از خودت پذیرفتی پس اهمیت دادن به حرفای دیگران بیخوده . بعدش همیشه گفتن در دروازه رو میشه بست دهن مردم رو نه. بعضی حرفا رو باید نشنیده بگیری اینم از غریبه ها. بنظرم همسرت  دهن به دهن با ی پیرزن نشده بهتره. تو زندگی اینقد نکته گیر نباش . ازدواج کردی فامیل شوهر یا خودت ی چیزی گفتن میخای چیکار کنی بخاطر هرمسئله خودخوری کنی و دلت بشکنه .دلت رو محکم بگیر. 

البته افزایش قد اگر تا قبل از سن بلوغ از طریق دکتر غدد اقدام بشه جواب میده ولی راههای تجاری یا پزشکی دیگه خبر ندارم 

خدا را بر آن بنده بخشایش است  که خلق از وجودش در آسایش است . 
بخاطر یه پیرزن دعواتون شد😧بیخیال یه کلمه میگفتی آقام اینجوری میپسنده وتمام

اصلا ب ذهنم نرسید خودشون خپل بودن گفت ما که لاغریم البته به جز شما ک وزنت زیاده منم گفتم خیییلی از خودم راضیم گفت نه تو وزنت زیاده ببین من ۴۰ کیلوام گفتم عوضش قدی دارم ک خیلیا ندارن بعد دوباره گفت وزنت زیاده گفتم باشه شما خوبی دیگه خودشو جم کرد گفت البته شماام خیلی خوشگلی و همه چی برازندته دیگه در اسانسور وا شد و ب شوهرم گفت بفرمایید گفت خواهش میکنم ولی من بدون تعارف رفتم بیرون و حقش بود

2706