2410
2553
عنوان

کسی بوده شبیه من این اتفاق براش افتاده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 62 پست
برو پیج مهسا ایرانیو ببین  ..بلندتر

اون شوهرش اختلال مادرزادی داره نمیدونم چی بگم خدا صبرمونو زیاد کنه جلوی نیش و کنایه مردم بتونیم وایستیم البته امروز ک از جانب اون هیچی ندیدم نمیدونم

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 
خدا فقط بهم صبر بده خسته شدم از ادما😔

شعل و اخلاقه شوهرت خوبه  که  انتخابش کردی  درسته

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
اون شوهرش اختلال مادرزادی داره نمیدونم چی بگم خدا صبرمونو زیاد کنه جلوی نیش و کنایه مردم بتونیم وایس ...

میدونم گلم   

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
این چیزت واسه بازیگرای خارجی عادیه  فک کنم کیدمنم از شوهرش بلندتر بود ..تو خودت مشالله  بل ...

هوووف نمیدونم چی بگم فقط مطمئنم آهم اون پیرزنو میگیره بدجورم میگیره دلمو خون کرد

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 

به نظرم قد کوتاه همسرت رو یه نقص میدونید و فکر میکنم بعدها به مشکل بخورید؟اینطور هست واقعا یا من از حرفای شما اینطور برداشت کردم

عشقا میشه برای مشکل پدرم صلوات بفرستید..میگن هر نفسی یه گرمایی داره،،،الهی بحق نفسهاتون مشکل پدرم حل بشه
هوووف نمیدونم چی بگم فقط مطمئنم آهم اون پیرزنو میگیره بدجورم میگیره دلمو خون کرد

عزیزمممم 

2714
مطمئن باش شوهرت از این موضوع بیشتر ناراحته ولی چون عیب را از خودش میدونسته خجالت کشیده و هیچی نگفته. ...

من فقط ازش انتظار داشتم لااقل لااقل اون لبخند مسخره رو نمیزد که اون پیر زن حس کنه اینی ک کنارمه شوهرمه خودشو جم کنه هرچند با حرفای من خودشو جم کرد و حتی گفت بفرمایید شما اول برید بیرون اسانسور و همینکارم کردم و بهش احترام نزاشتم چون لایقش نبود

برو پیج مهسا ایرانیو ببین  ..بلندتر

یه حسی دارم به مهسا ایرانی،،،فکر میکنم داره ادا در میاره و واقعا فرهاد و دوست نداره؟شما هم حس منو دارید

شایدم بی اعتماد شدیم از بس دیدیم دخترا بخاطر پول تن به هرچیزی میدن

عشقا میشه برای مشکل پدرم صلوات بفرستید..میگن هر نفسی یه گرمایی داره،،،الهی بحق نفسهاتون مشکل پدرم حل بشه
اون شوهرش اختلال مادرزادی داره نمیدونم چی بگم خدا صبرمونو زیاد کنه جلوی نیش و کنایه مردم بتونیم وایس ...

عزیزم هم قدت عالی ونرماله وهم قده شوهرت 

اگر از همون اول اختلاف قد توشوهرت توافق دارین نباید کاری به حرف بقیه داشته باشید 

من خلیا رو دیدم نرده کوتاهتره خانمشه هیچ مشکلی ندارن وخوشبختن

کاش ادما یاد بگیرین هر حرفی رو نزنن،،حالا این پیرزن یه حرفی رو زد ،،ولی بی خبره چه دلی رو شکوند، ،به نظر پیش هیچ زن و شوهری نباید کسی زن یا شوهر رو خرد کنه یکیشون رو بالا بره یکی رو بکوبونه،،خدا جای حق نشسته یه جای خوب جواب میده،،به حرفا مون بیشتر دقت کنیم

خدایا دوستتدارم واسه هر چی که بخشیدی،،همیشه این تو بودی که ازم حالم رو پرسیدی،،حس میکنم خوشبخترین زن جهانم،،چون خدا هوام رو داشت،،و یکی مث تو شد همه دنیام،،الهی همه شاد باشن الهی همه بخندن،،الهی همه خوشبخت باشن،،🤩🤩🥀
به نظرم قد کوتاه همسرت رو یه نقص میدونید و فکر میکنم بعدها به مشکل بخورید؟اینطور هست واقعا یا من از ...

برام مهم نبود زیاد قضیه امروز منو اینجوری کرد حس نکردم یه مرد کنارم وایستاده😔

کاش ادما یاد بگیرین هر حرفی رو نزنن،،حالا این پیرزن یه حرفی رو زد ،،ولی بی خبره چه دلی رو شکوند، ،به ...

دست خودم نبود از ظهر تا حالا خودمو نگه داشتم نشد بروی خودم نیارم مطمئنم جوابو میگیره جواب اشکای الانمو میگییره یروز 

برام مهم نبود زیاد قضیه امروز منو اینجوری کرد حس نکردم یه مرد کنارم وایستاده😔

ببخشید جسارتا مگه وزنتون خیلی زیاده؟

اخه من یه پیجی تو اینستاگرام دیدم دختر خانوم یه مقدار هیکلی و قد بلند و نامزدشون ریزه و کوتاه،،،پیش خودم میگفتم چزا اینا اصلا بهم نمیان

ولی اخیرا دیدم دختر چقدر لاغر کرده و چقدر اون تفاوت قد و هیکل از بین رفته

منظورم به اینه اگر واقعا شما دوست دارید نامزدتون رو میتونید با یه مقدار تلاش اون تفاوت و از بین ببرید ولی اگر احساس میکنید خیلی مسئله قد و هیکل مهمه که بعد ها به مشکل میخورید چون بعد ازدواج،،، عشق کمرنگ میشه و نقص ها پررنگ تر جلوه میکنه

2706