2726
عنوان

کسی بوده شبیه من این اتفاق براش افتاده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 62 پست
سلام معذرت میخوام اما خب بنظرتون این یک کم غریب نیس که یه خانوم قدش و هیکلش از همسرش بیشتر باشه؟ ...

نه غریب نیست خیلیا اینطورین بعدشم اون یه زمانی حرفشو میزد ک بره دنبال دارو واسه زیاد شدن قدش😔

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمالا همسرت احساس ضعف شدید داره و دچار کمبود اعتماد به نفس هست روش کار کن 

برگشته تو رستوران میگه اعصابم از پیرزنه خورد شد دوس داشتم بهش بگم به تو چه..... فقط حیف ک تو رستوران بودیم وگرنه همونجا میزاشتم میرفتم

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 
به این امید بودم ک بره دنبال دارو درمان ک قدش بلند شه خودشم میخواست بره دنبالش ولی پشیمون شد😔 تا کی ...

مگه دوا و درمان داره؟

اگه داره تا چه حد؟

جاری دوستم ۴۰ میلیون خرج کرد واسه ۶ سانت

اخر سر هم دردسو تحمل نکرد و دوباره رفت توی اتاق عمل و پلاتین رو خارج کردن

من از این جهت میگم بهت که مادر خودم هم قد پدرم بود

برحسب میا زنانه دوست داشت پاشنه بلند بپوشه

اما بابام بدش می اومد

مامانم میپوشید

اما بابام کنارش راه نمیرفت دیگه

2728
با ي حركتش از چشمت افتاد😳خب منم ي اخلاقي دارم هركي هرچي گفت جوابشو نميدم بهم بارها گفتن فاميل شوهرم ...

از چشمم نیفتاد همیشه به اینکه قدش ازم بلندتر باشه فکر میکردم همیشه ارزوشو داشتم خودم بارها ازش دفاع کردم سر قضیه قدش ولی امروز اینکارو کرد از جشمم افتاده یجوریم ک نمیدونم دیگه چه حسی دارم شاید بخاطر اینه ک دلم شکسته

مگه دوا و درمان داره؟ اگه داره تا چه حد؟ جاری دوستم ۴۰ میلیون خرج کرد واسه ۶ سانت اخر سر هم دردسو ...

من ۱۷۴ ام اون ۱۶۵ عه کاش هم قد بودیم..... همش ارزو میکنم دوا درمونش پیدا شه

برگشته تو رستوران میگه اعصابم از پیرزنه خورد شد دوس داشتم بهش بگم به تو چه..... فقط حیف ک تو رستوران ...

چی بگم عزیز

ببخش اما باید تا آخر با این موضوع کنار بیای

مردم دنبال همینن که یکی رو سوژه کنن 

البته سن بالاتر بره کمتر مورد قضاوت قرار میگیرین

در هر صورت برای اون پیرزن بد و همه کسانیکه مسخره میکنن متاسفم

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست
از چشمم نیفتاد همیشه به اینکه قدش ازم بلندتر باشه فکر میکردم همیشه ارزوشو داشتم خودم بارها ازش دفاع ...

امشب دیگه باهاش صحبت نکن

بذار بخوابی

فردا صبح مطمنا حالت بهتره و خشمت کم تر

فردا بهش فکر کن

خب اتفاقا جواب ندادنش شاید به معنی قبول نداشتن حرف پیرزن بوده.چون خیلیا اینطور به حرف مفت جواب نمیدن ...

خودش گفت چون عیبی روت نمیبینم واسه چی باید جوابشو میدادم نمیدونم پس چرا تو رستوران گفت از پیرزنه عصبی شدم

امشب دیگه باهاش صحبت نکن بذار بخوابی فردا صبح مطمنا حالت بهتره و خشمت کم تر فردا بهش فکر کن

باشه گلم ممنون از راهنمایی😔

برو پیج مهسا ایرانیو ببین  ..بلندتر

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
چی بگم عزیز ببخش اما باید تا آخر با این موضوع کنار بیای مردم دنبال همینن که یکی رو سوژه کنن  ...

خدا فقط بهم صبر بده خسته شدم از ادما😔

خودتم میگی پیرزن....سن می‌ره بالا بی منظور همه چی میگن.واقعا نباید جدیشون گرفت.‌‌.مخصوصا ک غریبه بوده‌‌.....زیاد از حرفای پیرا دلگیر نشو..نمیشه جواب داد سنی ازشون گذشته واقعا دلی ندارن

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

این چیزت واسه بازیگرای خارجی عادیه  فک کنم کیدمنم از شوهرش بلندتر بود ..تو خودت مشالله  بلندیااا

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2706