2410
2553

امروز تو اسانسور یه رستوران تو باملند بودم با نامزدم که از خودم کوتاهتره و ریزه جثش ولی من هیکلم درشته 

یه پیر زن حرف مفت زد که تو وزنت زیاده به شوخی ولی من خیلی ناراحت شدم درجا هم جوابشو دادم ولی اون نامزدم لال بود خیلی دلم شکسته دیگه رژیم نمیگیرم بهشم گفتم ازم دور باش دیگه میدونین بیشتر از این ناراحت شدم ک چرا جواب اون پیر زنو نداد یه کلمه حتی فقط یه کلمه میگفت انقد تو دلم نمیموند دلم نمیشکست حالاام دارم دور خودم یه دیوار میکشم فقط شماهارو دارم ک باهاتون درد دل کنم

الان نامزدم داره التماس میکنه ولی از چشمم افتاده... صد بار بخاطر قد کوتاهش مسخرش کردن و من واکنش نشون دادم ولی حالا ...

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرف ملت که تمومی نداره بابا بخوای درگیر شی بیچاره میشی

واقعا خلبانی؟ خیلی خفن خیلی جذاب

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
2720

سر مسائل ب این سادگی اوقات همسرت و خودت رو تلخ نکن گلم

خداجونم...مرسی که هوای زندگیمو داشتی از اینجا به بعدم توکلم به خودته...مثل زمانی که گریه میکردم و تو با دستای مهربونت اشکامو پاک میکردی و خط خنده رو روی لبام طراحی میکردی....مثل لحظه ای که همسرم رو تو مسیر زندگیم قرار دادی تا من از چشمانش برق خوشبختی و عشق و احساس کنم و عاشقانه ترین زندگی رو باهاش بسازم....مثل وقتی که مادرمو شفا دادی وقتی که معجزه امام حسین و بهم نشون دادی مامانم کلا بیماریش از بین رفت...مثل وقتی که منو با خنده دخترم یکبار دیگه عاشق کردی..دخترم که چشماش مثل پدرشه و نگاهش دلمو میلرزونه و من و وامی داره تا یه بار دیگه نفس عمیق بکشم از ته ته دلم جایی که پر از پاکی و صداقته عمق وجودم لب بزنم..شکرت..شکرت که هوای زندگیمو داری تو بهترین همراه زندگیم هستی...😊😍                                                            من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد

خب اتفاقا جواب ندادنش شاید به معنی قبول نداشتن حرف پیرزن بوده.چون خیلیا اینطور به حرف مفت جواب نمیدن.منم همینطورم. قرار نیست اخلاقش مثل شما باشه

خدایا ناامیدم نزار

با ي حركتش از چشمت افتاد😳خب منم ي اخلاقي دارم هركي هرچي گفت جوابشو نميدم بهم بارها گفتن فاميل شوهرم بدي و حسودي و...ولي جواب ندادم اصلا بيخيال بخاطر حرف ي غريبه زندگيتو تلخ نكن 

2714
خب عزیزم روز اولی که همدیگه رو انتخاب کردین باید از لحاظ ظاهری هم میدید که با هم جور هستین یا نه ال ...

به این امید بودم ک بره دنبال دارو درمان ک قدش بلند شه خودشم میخواست بره دنبالش ولی پشیمون شد😔 تا کی باید حرف بشنوم اخه چرا تو اسانسور اون حرف نامربوطو باید میزد و عین بز نگاه میکرد😔

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 
بنده خدا شاید احترام پیرزنه نگه داشته

من جواب بدی ندادم گفتم از خودم خیلی راضیم گفت من ۴۰ کیلوام با شکم اندازه یه بشکه اینو میگفتا بعد هی میگفت وزنت بالاست ب نامزدم نگا کردم دیدم لبخند رو لباشه از این بیشتر دلم شکسته😔

2706