1507
1411
عنوان

کسی بوده شبیه من این اتفاق براش افتاده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 772 بازدید | 60 پست
مگه دوا و درمان داره؟ اگه داره تا چه حد؟ جاری دوستم ۴۰ میلیون خرج کرد واسه ۶ سانت اخر سر هم دردسو ...

من ۱۷۴ ام اون ۱۶۵ عه کاش هم قد بودیم..... همش ارزو میکنم دوا درمونش پیدا شه

گروه آبی💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۸۹ 💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 
برگشته تو رستوران میگه اعصابم از پیرزنه خورد شد دوس داشتم بهش بگم به تو چه..... فقط حیف ک تو رستوران ...

چی بگم عزیز

ببخش اما باید تا آخر با این موضوع کنار بیای

مردم دنبال همینن که یکی رو سوژه کنن 

البته سن بالاتر بره کمتر مورد قضاوت قرار میگیرین

در هر صورت برای اون پیرزن بد و همه کسانیکه مسخره میکنن متاسفم

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا نا امید نیست. آقایون سایت لطفا درخواست دوستی ندین سپاس
از چشمم نیفتاد همیشه به اینکه قدش ازم بلندتر باشه فکر میکردم همیشه ارزوشو داشتم خودم بارها ازش دفاع ...

امشب دیگه باهاش صحبت نکن

بذار بخوابی

فردا صبح مطمنا حالت بهتره و خشمت کم تر

فردا بهش فکر کن

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

خب اتفاقا جواب ندادنش شاید به معنی قبول نداشتن حرف پیرزن بوده.چون خیلیا اینطور به حرف مفت جواب نمیدن ...

خودش گفت چون عیبی روت نمیبینم واسه چی باید جوابشو میدادم نمیدونم پس چرا تو رستوران گفت از پیرزنه عصبی شدم

امشب دیگه باهاش صحبت نکن بذار بخوابی فردا صبح مطمنا حالت بهتره و خشمت کم تر فردا بهش فکر کن

باشه گلم ممنون از راهنمایی😔

1436

بخاطر یه پیرزن دعواتون شد😧بیخیال یه کلمه میگفتی آقام اینجوری میپسنده وتمام

وزن قبلی ۹۵🙄۸۸🙄وزن فعلی۸۶ قد۱۷۶وزن هدف ۷۵به امیدخدا😍😍💖:راستی خدادلم هوای دیروز را کردهوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو دلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟............................                               فرشته کوچولوم توسه ماهگی ازوجودم کنده شد💔

برو پیج مهسا ایرانیو ببین  ..بلندتر

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجانم  ۷ ساله  منتظرم  ،ای کاش میدونستم  کی تموم میشه  این انتظار   😥😥منی که  حتی یه  مسکن نمیخوردم موقع سردرد  کلی تو این  سالها  امپول  و دارو  مصرف کردم  ولی هیچی به هیچی 😭😭 عزیز دل مادر   برای داشتنت  دلی را به دریا  زدم کسی که از اب هم واهمه داشت  .خدایا  من هنوزم امیدوارم  .
چی بگم عزیز ببخش اما باید تا آخر با این موضوع کنار بیای مردم دنبال همینن که یکی رو سوژه کنن  ...

خدا فقط بهم صبر بده خسته شدم از ادما😔

خودتم میگی پیرزن....سن می‌ره بالا بی منظور همه چی میگن.واقعا نباید جدیشون گرفت.‌‌.مخصوصا ک غریبه بوده‌‌.....زیاد از حرفای پیرا دلگیر نشو..نمیشه جواب داد سنی ازشون گذشته واقعا دلی ندارن

خدایا از گناهانم بگذر  همانگونه که از آرزوهایم گذشتی                     

این چیزت واسه بازیگرای خارجی عادیه  فک کنم کیدمنم از شوهرش بلندتر بود ..تو خودت مشالله  بلندیااا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجانم  ۷ ساله  منتظرم  ،ای کاش میدونستم  کی تموم میشه  این انتظار   😥😥منی که  حتی یه  مسکن نمیخوردم موقع سردرد  کلی تو این  سالها  امپول  و دارو  مصرف کردم  ولی هیچی به هیچی 😭😭 عزیز دل مادر   برای داشتنت  دلی را به دریا  زدم کسی که از اب هم واهمه داشت  .خدایا  من هنوزم امیدوارم  .
1334
برو پیج مهسا ایرانیو ببین  ..بلندتر

اون شوهرش اختلال مادرزادی داره نمیدونم چی بگم خدا صبرمونو زیاد کنه جلوی نیش و کنایه مردم بتونیم وایستیم البته امروز ک از جانب اون هیچی ندیدم نمیدونم

خدا فقط بهم صبر بده خسته شدم از ادما😔

شعل و اخلاقه شوهرت خوبه  که  انتخابش کردی  درسته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اون شوهرش اختلال مادرزادی داره نمیدونم چی بگم خدا صبرمونو زیاد کنه جلوی نیش و کنایه مردم بتونیم وایس ...

میدونم گلم   

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1476
این چیزت واسه بازیگرای خارجی عادیه  فک کنم کیدمنم از شوهرش بلندتر بود ..تو خودت مشالله  بل ...

هوووف نمیدونم چی بگم فقط مطمئنم آهم اون پیرزنو میگیره بدجورم میگیره دلمو خون کرد

به نظرم قد کوتاه همسرت رو یه نقص میدونید و فکر میکنم بعدها به مشکل بخورید؟اینطور هست واقعا یا من از حرفای شما اینطور برداشت کردم

عشقا میشه برای مشکل پدرم صلوات بفرستید..میگن هر نفسی یه گرمایی داره،،،الهی بحق نفسهاتون مشکل پدرم حل بشه
هوووف نمیدونم چی بگم فقط مطمئنم آهم اون پیرزنو میگیره بدجورم میگیره دلمو خون کرد

عزیزمممم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مطمئن باش شوهرت از این موضوع بیشتر ناراحته ولی چون عیب را از خودش میدونسته خجالت کشیده و هیچی نگفته. ...

من فقط ازش انتظار داشتم لااقل لااقل اون لبخند مسخره رو نمیزد که اون پیر زن حس کنه اینی ک کنارمه شوهرمه خودشو جم کنه هرچند با حرفای من خودشو جم کرد و حتی گفت بفرمایید شما اول برید بیرون اسانسور و همینکارم کردم و بهش احترام نزاشتم چون لایقش نبود

برو پیج مهسا ایرانیو ببین  ..بلندتر

یه حسی دارم به مهسا ایرانی،،،فکر میکنم داره ادا در میاره و واقعا فرهاد و دوست نداره؟شما هم حس منو دارید

شایدم بی اعتماد شدیم از بس دیدیم دخترا بخاطر پول تن به هرچیزی میدن

عشقا میشه برای مشکل پدرم صلوات بفرستید..میگن هر نفسی یه گرمایی داره،،،الهی بحق نفسهاتون مشکل پدرم حل بشه
1508