1472
1459

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1436

من با لتروزول و بعد از دوماه یعنی ماه دوم باردار شدم...ولی من شنیدم کلومیفن قویتره دیگه نمیدونم

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربانم مرسی ک هستی....قربون اقام امام حسین برم ک حاجتمم داد و دلمو شاد کرد انشاءالله دامن همه منتظرا سبز بشه ب زودی.....🙏
من شنیدم کلومفین خوبه و باعث دخترزایی هم میشه

کلومیفن باعث چندقلوزایی میشه و لتروزول پسرزایی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربانم مرسی ک هستی....قربون اقام امام حسین برم ک حاجتمم داد و دلمو شاد کرد انشاءالله دامن همه منتظرا سبز بشه ب زودی.....🙏
1334
جنسیت بچتون چیه؟

الان وارد هفته هشت شدم عزیزم نمیدونم اما حسم میگه پسر...و باتوجه ب علایمام همه میگن پسره دیگه سالم باشه انشاءالله و هرچی خدابخاد دخترپسر هردوش باید باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لتروزول برای کساییه که به کلومیفن جواب ندادن

نمیدونم اما دکتر من اول بهم لتروزول داد و گفت اگ باردار نشدی ماه بعد کلومیفن باید مصرف کنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم اما دکتر من اول بهم لتروزول داد و گفت اگ باردار نشدی ماه بعد کلومیفن باید مصرف کنی

ای وای برعکس من.کلومیفن خوردم صورتم پر جووووش شد و جواب نداد بهم بعد لتروزول داد شبی 3 تااااا ولی فولیکولام عالی بودن

دوس دارم روزی برسه که یکیو داشته باشم بهش بگم دخترم...
ای وای برعکس من.کلومیفن خوردم صورتم پر جووووش شد و جواب نداد بهم بعد لتروزول داد شبی 3 تااااا ولی فو ...

عزیزم انشاءالله ک بسلامتی ب زودی مادر میشی نگران نباش مصلحت بدونه بهت میده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1476

دکترم لتروزل داده 

یدوره کلومفین خوردم جواب نداد

❤❤❤❤❤❤❤Coming soooonچند وقته دارم همش امضاهای کاربر هارو میخونم به خدا دلم خون شد چقد منتظر  هستن و انتظار مادرشدنو میکشن .خدایا خیلی ازت خجالت کشیدم  که چقد کم طاقتم .چه ادمهای صبورتراز من وجود دارن .خدایا التماست میکنم .قسمت میدم جان امام حسین .دامن تمام  اینای که صبورانه انتظار مادرشدنو میکشن سبز کن .من راضی ام اخر همه اینا مامان بشم .خدایا خواهش میکنم  معجزه قشنگتو به همه اونای که از صمیم قلب دوست دارن نشون بده امین 
قربونت همه ی منتظرا ان شالله

انشاءالله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1457