2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیخوا بیدارش کنی

خودش گرسنه اش باشه بیدار میشه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2456
باتوجه ب وزنش دکترب من گفت ۷کیلو شد دیگه نیازی ۵ساعت بزاربخوابه البته پسرمن هیچ وقت ۴ساعتم نخوابید

دختر من در روز به هیچوجه نمیخوبه ولی شبا تغریبا 7 ساعت میخوابه همینو بس

2714
 بیدارش کن شبا هر دویاسه البته خودش شیر بخواد بیدارمیشه 

اخه هر دو ساعت یبار بخوام بیدار بشم داغون میشم خودم. البته تا الان بیدار میشدما از الان اگه لازم نباشه نمیخوام بیدار بشم دیگه

اخه هر دو ساعت یبار بخوام بیدار بشم داغون میشم خودم. البته تا الان بیدار میشدما از الان اگه لازم نبا ...

چرا دو ساعت یبار بیدار بشی؟ من از شب اول هم بیدار نشدم ، دکتر من گفت هر وقت بیدار شد شیر بده ،و وقتی به دو برابر وزن تولدش رسید از شیر شب بگیرش

2706