1472
1459

نمیخوا بیدارش کنی

خودش گرسنه اش باشه بیدار میشه

شازده کوچولو گفت :بعضی کارا ، بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنه ...گل گفت : مثه چی ؟شازده کوچولو گفت :  مثه وقتی کهمیدونی دلم برات بی‌قراره و کاری نمیکنی !

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1473
باتوجه ب وزنش دکترب من گفت ۷کیلو شد دیگه نیازی ۵ساعت بزاربخوابه البته پسرمن هیچ وقت ۴ساعتم نخوابید

دختر من در روز به هیچوجه نمیخوبه ولی شبا تغریبا 7 ساعت میخوابه همینو بس

بیدارش کن شبا هر دویاسه البته خودش شیر بخواد بیدارمیشه 

اخه هر دو ساعت یبار بخوام بیدار بشم داغون میشم خودم. البته تا الان بیدار میشدما از الان اگه لازم نباشه نمیخوام بیدار بشم دیگه

1449
اخه هر دو ساعت یبار بخوام بیدار بشم داغون میشم خودم. البته تا الان بیدار میشدما از الان اگه لازم نبا ...

چرا دو ساعت یبار بیدار بشی؟ من از شب اول هم بیدار نشدم ، دکتر من گفت هر وقت بیدار شد شیر بده ،و وقتی به دو برابر وزن تولدش رسید از شیر شب بگیرش

1474
خب برای همین بیدار نمیشه چون زیاد میخوره روزا کافیه براش

همش میترسم بیدار بشه ولی من خوابم سنگین باشه متوجه نشم. از همه بدتر اینکه هر بار شیر میخوره دسشویی میکنه مجبورم نصف شب پوشک عوض کنم

همش میترسم بیدار بشه ولی من خوابم سنگین باشه متوجه نشم. از همه بدتر اینکه هر بار شیر میخوره دسشویی م ...

نبابا تو ۳ ماه بدنت عادت کرده  حتما هوشیار میخوابی ، بعدشم اون گرسنه بشه واقعا همچین گریه میکنه  قشنگگگ میفهمی

نبابا تو ۳ ماه بدنت عادت کرده  حتما هوشیار میخوابی ، بعدشم اون گرسنه بشه واقعا همچین گریه میکنه ...

وای خیالم راحت شد بیبینم بعد چهار ماه میتوتم یه چند ساعت راحت بخوابم

دختر من در روز به هیچوجه نمیخوبه ولی شبا تغریبا 7 ساعت میخوابه همینو بس

ن عزیزم ی بار بیدارشی کافیه. اون وقت بچتون تو روز بیداره تب نمیکنه؟؟پسرمن تب میکنه چون روز نمیخوابه دیگه مجبورم ب زور دونهایتا سه بار ی ربع تانیم یاعت بخوابونمش

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
1457