2726
عنوان

خانوما بیاین یه موضوع مهم

328 بازدید | 50 پست

سلام من یه دختر ۶ ساله دارم و با شوهرم خدارو شکر زنگیمون خوبه شوهرم زحمتکشه 

امروز صبح یه خانوم یه پیامی تو تلگرام واسم فرستاد. نوشت شما گفته بودین فلان اداره استخدامی داشت بهتون خبر بدم منم گفتم حالا بزار پی شو بگیرم ببینم چی میگه گفتم کدوم بعد همشهری از اب در اومدیم بلاخره سنمو رشتمو گفتم گفت رشته ات نمیخوره ولی اگه پارتی داشتی تو اون اداره حله منم واقعا پارتی نداشتم گفتم شما بیا پارتی من شو گفت من نمیتونم ولی یه اقا هست مهندس ارشد اون اداره هست منم تو نت باهاش اشنا شدم و دوست شدم  و اون منو استخدام کرد تو هم به این ایدی که میدم پیام بده و باهاش دوست شو دلشو به دست بیار تا پارتیت بشه که استخدام بشی .بعد گفت ساعت کاریش هم صبح ساعت ۸ تا ۱/۵ ظهر  حقوق هم ۳ تومن منم نیاز شدید ندارم ولی دوست داشتم دستم تو جیب خودم باشه  بعد من گفتم نمیتونم اخه به اون اقا چی بگم گفت هیچ مردی از حرف زدن با یه زن بدش نمیاد تو صحبتو شروع کنن خود به خود ادامه پیدا میکنه دوست شو باهاش بعد سر فرصت بگو بهش .استخدامت کنه.

منم شوهر دارم دختر دارم به نظرتون با این کارم درسته؟

اون خانوم گفت از شوهرت مخفی نگه دار قرار نیست شوهرت بدونه میگفت منم به شوهرم هیچی نگفتم زمانی که با این اقا دوست بودم

تعداد رای : 9
نظرسنجی
۳
8
88%
۲
1
11%
ادمک اخر دنیاست بخند .ادمک مرگ همینجاست بخند.دست خطی که تو را عاشق کرد. شوخی کاغذی ماست بخند

واااا😳😳😳😳

فکر کردن داره

خودت نمیدونی کار درست چیه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطفا نظر بدین فقط تو این قسمت نوشتم که حذف بشه  نظرتونو تایپ کنین 

ادمک اخر دنیاست بخند .ادمک مرگ همینجاست بخند.دست خطی که تو را عاشق کرد. شوخی کاغذی ماست بخند
2728

عزیزم دستی دستی زندگیتو نابود نکن ...گرفتن کار به چه قیمتی اخه..کاری که شروعش این باشه پایانشو خدا میدونه..بعدم این خانم دروغ میگه بنظرم الان تو اداره ها پارتی کارمند هیچی از دستش نمیاد استخداما و قراردادا خیلی سخت شده حس میکنم این خانم همون آقاست که داره فریبت میده

2706