2726
عنوان

کمکم کنید

151 بازدید | 16 پست

سلام بچه ها من امسال کنکور تجربی داشتم با اینکه تلاش زیادی کردم رتبم افتضاح بود یعنی حتی مجازم نشدم خودم مصمم برم دانشگاه چون واقعا حوصله درسخوندنو پشت کنکور موندنو ندارم ازطرفیم علاقه زیادی ب کارکردن تو بیمارستان ندارم و کلا خون میبینم حالم بد میشه اما خانوادم و هرفامیلی ک میبینم هی بم میگن حیفه اینهمه تلاش کردی حسابداریو از فنیم میتونستی بری و اینا اما اونا ک نمیدونن چه شبایی تا نصفه شب بیدارموندمو چه روزایی بزور از خواب بلند شدم هوف حالا مهمتر از همه اینکه ن به تجریی علاقه دارم ن حسابداری عشق بازیگریم یعنی دویونشم اما تا حالا حتی جرئت نکردم ی قدم براش بردارم بنظر شما چکار کنم؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گلم من رشته تجربی بودم زیست شناسی سراسری آوردم بعد اون هم ارشد زدم قبول شدم دارم توی مدرسه غیر انتفاعی تدریس میکنم و درس می خونم واسه ارشد

اما بهت بگم اون چیزی که مهمه رشته ای که بتونه آینده داشته باشه مهم نیست یکسال پشت کنکور موندن شما یه سال بشین بخون پرستاری بیاد ترم پنج که بشی میری سر کار پرستاری که بگیری توی تمام درمانگاهها حتی شخصی ها کار واست هست

اگه میخوای امسال بدی که درس نخونی رشته ی حسابداری کار واسش زیاد هست 

توی مدرسه ی غیر انتفاعی میتونی درس بدی من ۲ دوست دارم توی دبیرستان درس میدن ویکی دیگه با حسابداری داره توی بانک خصوصی کار میکنه و شرکت های خصوصی همه حسابدار میخوان میانگین حقوقش بین ۸۰۰تا۱۲۰۰

واسه بازیگری باید جز پارتی چهره داشته باشی و توانمندی و اینکه یه سری کلاس تئاتر اول بری که راهی پیدا کنی واسه ورودکه هزینه ی کلاس هاش تا اونجایی ک از دختر خالم خبر دارم ۳و خورده ای بوده البته سبک با سبک داره گفت 

بیشتر فکر کن به ایندت و اوضاع اقتصادی جامعه و حتما در نظر داشته باش

2728

اولا بازیگری پارتی میخواد باید ببینی خانواده جنبه بازیگر شدن دارن یا میگن نه ی سری خانواده ها دوست ندارن بجز پارتی ی قیافه خاص بعدشم باید خرج کنی تا دیده بشی 

اولا بازیگری پارتی میخواد باید ببینی خانواده جنبه بازیگر شدن دارن یا میگن نه ی سری خانواده ها دوست ن ...

خانواده ک اگه بخوام مخالفت نمیکنن اما خب اره خرجش زیاده ولی چکار کنم ک فقط همین رشتترو دوست دارم

اون دوتا دوستتون ک تدریس میکنن از طریق حسابداری رفتن؟؟

بله گلم دوتاشون تدریس میکنن یکی شون تو مدرسه ی فنی حرفه ای امار تدریس میکنه 

اما اون یکی توی دبیرستان!!! به انسانی ها آمار درس میده

اهان درسته بعد ببخشید میتونم بپرسم مدرکشون چیه؟؟

مدارس غیر انتفاعی بگردی حق التدریسی کارگیرت میاد به من که گفتن سال دیگه اگه برم مدرسه دولتی تا دوسال بعد رسمی میشم

2706