2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام منم فرستادم🌹

💞صلوات💞  برای رهاااایی از کرونا 💞💞سرم به سنگ نخورد ... سنگو زدن به سرم ...😔 فقط یه روزی، یه جایی، یه جوری ، یه کسی حتما میشه فقط صبر داشته باش دختر🔥🔥بدی هات خوبی ها تو از یادم برد😔 عشق یعنی حسرت پنهان دل  زندگی در گوشه ویران دل 🌸🍀🌸 دنیااای ما با عشق درگیره ❤🌺❤🌺 با تو آرام و  بی تو پریشان و ... دل که هوایی شدنش دست خودش نیست .... 😉😉😉 ناب و گیرایی گر چه نمی دانی 🥰🥰🥰 
2728

خانما متاسفانه من مجبور شدم بیام قهر و الان ۱۷ روزه اومدم ی شهر دیگه قهر خونه خواهرم دخترم خیلی بهونه باباش رو میگیره و فقط ۴ سالشه .واسه ارامش دل کوچولوش لطفا دعا کنید

وعده خدا حق است.لحظه ای شک نکنید
سلام ثمینرو جان .حالت چطوره دوستم

سلام دوست خوبم . چی شده خانوومی نداشتیم قهر دیگه ....🌹🌹

💞صلوات💞  برای رهاااایی از کرونا 💞💞سرم به سنگ نخورد ... سنگو زدن به سرم ...😔 فقط یه روزی، یه جایی، یه جوری ، یه کسی حتما میشه فقط صبر داشته باش دختر🔥🔥بدی هات خوبی ها تو از یادم برد😔 عشق یعنی حسرت پنهان دل  زندگی در گوشه ویران دل 🌸🍀🌸 دنیااای ما با عشق درگیره ❤🌺❤🌺 با تو آرام و  بی تو پریشان و ... دل که هوایی شدنش دست خودش نیست .... 😉😉😉 ناب و گیرایی گر چه نمی دانی 🥰🥰🥰 

براتون صلوات  فرستادم  برام صلوات  بفرستید برای سلامتی دخترم بویژه

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
سلام دوست خوبم . چی شده خانوومی نداشتیم قهر دیگه ....🌹🌹

چهکنم هر چی خواستم ب تینجا نکشه نشد‌.دست بلند میکنه.من چندبار همون شب رفتمو باز برگشتم ولی بازم دست بلمد کرد بعد از یکسال و نیم .فحش ناموسی داد.هر چی خواستم ب اینجا نکشه نشد 

[QUOTE=108256504]انشالله مشکلاتت حل بشه سر عقل بیاد شوهرت ولی چرا خونه خواهر[/QUپدرم مشکل قلبی داره فشارهای روحی من رو پدرمم تاثیر میذاره.از طرفی میخواستم شوهرمو حسابی تنبیه کنم ک هیچ دسترسی نداشته باشه ولی الان میبینم ب دخترم خیلی داره سخت میگذره

آدمی که یک سال و نیم خوب شده بود باز هم می تونه خوب بشه تو که خیلی صبور و با گذشت بودی چرا از خونه اومدی حتما خیلی هم دلتنگ خانواده شدی خودت برو خونه اگه نمیاد دنبالت بهش هم زنگ بزن بگو اومدم مطمئن باش راهه دوری نمی ره . بهشت زیر پای مادران است به خاطر دختر نازت . می دونم خیلی خیلی سخته ها ولی از روزی که مادر شدیم و بهشت رو انداختند زیر پامون چاره ای نیست باید یه جوری تاوان بدیم دیگه ... 🌹🌹 خدا دلت رو آروم کنه 

ان شاالله خوش خبرباشی ...

2706